Informacje różne z Lublina i regionu

 
   

 

Dla uczniów ściśle uzdolnionych z całej Polski -

zostań stażystą Uniwersytetu ADAMED SmartUPOd początku września uczniowie z całej Polski w wieku 15-19 lat mogą zarejestrować się do szóstej już edycji programu stypendialnego ADAMED SmartUP. Od 1 października startuje natomiast punktowana rozgrywka, czyli gra rekrutacyjna, która dla najlepszych użytkowników może być przepustką do kolejnych etapów i szansą na otrzymanie indywidualnych konsultacji edukacyjnych oraz stypendium finansowego wysokości 40 tys. złotych.

W ramach gry zarejestrowani użytkownicy wcielą się tym razem w młodych stażystów Uniwersytetu ADAMED SmartUP i będą musieli zmierzyć się z zadaniami z zakresu: biologii, medycyny, chemii, informatyki i astrofizyki, ukrytymi w 10 teczkach tematycznych. Na ich rozwiązanie mają czas do 15 stycznia 2020 r.

Więcej informacji o tegorocznej grze oraz dalszych etapach rekrutacji do programu znajduje się pod tym linkiem: https://adamed.prowly.com/73303-jestes-scisle-uzdolniony-zostan-stazysta-uniwersytetu-adamed-smartup. W przypadku dodatkowych pytań, służę wsparciem. Istnieje też możliwość udzielenia wypowiedzi przez absolwentów programu pochodzących z poszczególnych województw. Obecnie jest to już grupa 250 uzdolnionych młodych naukowców.