KRAINA KONIAKÓW I MISTYCZNYCH MONASTYRÓW

TERMIN: 09 - 16.09.2019
8 dniową wycieczkę oferuje
Informacje różne z Lublina i regionu
 
 hulajnoga-m powiększ  pump-m powiększ
Bezpłatne warsztaty w SKENDE dla dzieci - sierpień

DoskonaliMy umiejętności na pumptrucku

Zajęcia idealne dla fanów rowerowych sztuczek. W każdy poniedziałek sierpnia na pumptracku przed SKENDE odbęda się warsztaty prowadzone przez Macieja Dąbka, który od 13 lat wykonuje akrobacje na rowerze BMX. Najmłodsi nauczą się, jak prawidłowo poruszać się na pumptracku i wykorzystać muldy do jazdy, a także sprawnie przeskakiwać na inne przeszkody. Prowadzący zaprezentuje także swoje umiejętności w praktyce i wykona mały pokaz.

Na warsztaty nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść w godzinach od 15:00-17:00. Zbiórka przed pumptrackiem (przy parkingu od strony ulicy Kupieckiej).

JeździMy na hulajnodze


W każdy piątek sierpnia SKENDE zaprasza na bezpłatne warsztaty, na których można nauczyć się od podstaw, ale i udoskonalić technikę jazdy na hulajnodze. Zajęcia poprowadzą giganci wśród riderów hulajnogowych: Bart Oskroba ScooterPage i Karol “Janko “Janeczko, którzy pokażą najmłodszym m.in. technikę różnych tricków i nauczą, jak bezpiecznie jeździć między przeszkodami. Na warsztaty nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść w godzinach od 16:00 do 19:00. Zbiórka przed pumptrackiem (przy parkingu od strony ulicy Kupieckiej).

Zapraszamy!