KRAINA KONIAKÓW I MISTYCZNYCH MONASTYRÓW

TERMIN: 09 - 16.09.2019
8 dniową wycieczkę oferuje
Informacje różne z Lublina i regionu
 

 Taras pełen atrakcji

 3 sierpnia - 1 września

VIVO! Lublin

Taras-m powiększ 


Taras pełen atrakcji, czyli otwarcie dachu VIVO! Lublin po modernizacji

Warsztaty plastyczne i taneczne, strefa gier podwórkowych, pokazy kuglarskie, a także wielkie bańki mydlane tworzone przez animatora – te i inne atrakcje czekać będą na lublinian już 3 sierpnia, w godz. 10.00-18.00, podczas wydarzenia promującego otwarcie tarasu widokowego VIVO! Lublin po tegorocznej modernizacji. Od najbliższej soboty będzie można tu skorzystać ze wszystkich przygotowanych przez centrum handlowe stref.

3 sierpnia VIVO! Lublin odda do użytku wszystkich lublinian odświeżony i zmodernizowany taras widokowy. Wielkiemu otwarciu towarzyszyć będzie moc atrakcji i aktywności przygotowanych z myślą o rodzinach z dziećmi, jak i dorosłych. Na najmłodszych i ich rodziców czekać będą: popularne gry planszowe, kreatywne warsztaty plastyczne, gry podwórkowe, strefa malowania buziek, wielkie bańki mydlane, a także kolorowa wata cukrowa. Nie zabraknie pokazów i warsztatów kuglarskich, chodzenia na szczudłach i nauki żonglerki. Każdy chętny będzie mógł wziąć również wziąć udział w zajęciach fitness organizowanych przez klub ICON oraz warsztatach tanecznych CHA CHA CHA pod czujnym okiem instruktorów z SALSAme Dance Studio. O muzyczną oprawę wydarzenia zadba DJ Smile.

Od 8 sierpnia natomiast rozpocznie się pełny cykl wydarzeń w ramach projektu „Taras pełen atrakcji”, który potrwa aż do 1 września. Obejmować on będzie Kino Letnie (czwartek, 21.00), naukę tańca w rytmie Latino (piątek 19.00-20.00), zajęcia fitness (sobota, 10.00-12.00) oraz animacje i warsztaty kreatywne (niedziela, 12.00-14.00).

- Wydarzeniem, które będzie miało miejsce 3 sierpnia, oficjalnie otwieramy cały taras widokowy po modernizacji. Do tej pory dostępne były strefy: Kino Letnie, fitness oraz strefa zieleni. Od najbliższej soboty do dyspozycji Klientów będą również dodatkowe atrakcje: plac zabaw z trampolinami, pagórkami oraz plażą dla najmłodszych, a także strefy wypoczynku z trawiastym podłożem wyposażone w leżaki, ławki, kanapy oraz siedziska typu bean-bag – mówi Artur Pleskot, Dyrektor VIVO! Lublin.

Więcej szczegółów na: 

https://vivo-shopping.com/pl/lublin