Informacje różne z Lublina i regionu

 
   

Założenia eventu: Szkoła Wygranych 2020 to unikatowy w skali Europy projekt o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym. O wyjątkowości tej imprezy stanowić mają nie tylko skala przedsięwzięcia (hala mogąca pomieścić do 20 tys. osób), trenerzy występujący na scenie, oraz klimat wydarzenia ale również oprawa muzyczno-wizualna (pokazy laserowe, gra światła i dźwięku, niesamowicie intensywne ćwiczenia na wyobraźnię).

Jest to już czwarta edycja Szkoły Wygranych, poprzednie, mniejsze, zgromadziły prawie 1000 osób (dostępne były tylko dla uczestników programu Wyzwanie90dni:
https://www.youtube.com/watch?v=p2kqT7Z7Wq8

https://www.youtube.com/watch?v=TbN_jErg9RQ

https://www.youtube.com/watch?v=r8rMtK8SJxY

W jednym z najnowocześniejszych obiektów na świecie obiektów na świecie (Tauron Arena Kraków), tysiące uczestników przeżyją unikatową przygodę - podróż wgłąb swojej wyobraźni, marzeń, celów, przekonań i obaw. Podczas imprezy uczestnicy będą pracować nad swoimi ograniczeniami, pewnością siebie, celami, kierunkiem myślenia - planując swoje życie i uzyskując narzędzia niezbędne do realizacji tego planu.

Całodzienny event będzie prowadzony w formie 30-minutowych bloków szkoleniowych przeplatanych kilkkuminutowymi blokami muzyczno-imprezowymi z pokazami światła i dźwięku.


Artyści:

Krzysztof Król - przedsiębiorca, mentor, mieszkający na rajskiej wyspie w Tajlandii i stamtąd tworzący wyjątkowe na skalęświatową projekty edukacyjne. Najskuteczniejszy w Polsce motywator i trener rozwoju osobistego, autor 9 książek, założyciel 15 firm, podróżnik, uczestnik IRONMAN, doktorant psychologii i pasjonat tematyki motywacyjnej. Jest prezesem i założycielem dwóch spółek produkujących aplikacje mobilne do nauki języków, których używa kilka milionów ludzi z całego świata, założyciel najobszerniejszego na świecie programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Jego wykłady każdego miesiąca oglądają ok. 2 miliony Polaków z całego świata.

Jan Gajos - Mówca, autor, współtwórca aplikacji mobilnej do nauki języka angielskiego LingLing, odnoszący sukcesy przedsiębiorca, finalista licznych biegów z przeszkodami oraz trener rozwoju osobistego, którego prawdziwą pasją jest drugi człowiek. Współtwórca najobszerniejszego na świecie programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Każdego dnia dzięki swoim szkoleniom oraz indywidualnym konsultacjom pomaga tysiącom ludzi odblokować w pełni swój potencjał. Swoim życiem udowadnia, że każdy może osiągnąćsukces jeśli tylko odpowiednio go zaplanuje.


Serdecznie zapraszamy!