Informacje o wydarzeniu w Lublinie

   

 

SKENDE Shopping zaprasza na bezpłatne kreatywne warsztaty. Spotkania odbędą się w Strefie Męskiej w centrum handlowym. Na warsztaty nie trzeba się wcześniej zapisywać, można dołączyć w każdej chwili, w czasie trwania spotkania (od godz. 17:00 do godz. 20:00). Wystarczy przyjść i zająć wolne miejsce.


Szczegóły przesyłam poniżej. Grafiki ilustrujące warsztaty w załączniku.


*
13 czerwca - TworzyMY mandale

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie ze sztuką tworzenia mandali, a tym samym do zetknięcia się z kulturą magicznego wschodu.

Mandala jest symbolem w złożonym o wzorze geometrycznym, który jest interpretowany jako model wszechświata, "mapa kosmosu". Z sanskrytu słowo "mandala" jest tłumaczone jako "koło". Tworzenie mandali pomaga lepiej zrozumieć siebie, zrelaksować się i poczuć przepływ energii. Mandale mogą być bardzo rozmaite. Można je wyszywać na tkaninie, rysować na piasku, komponować z kolorowych proszków. Tworzone są z metalu, kamienia, czy drewna. My będziemy pleść mandale z nici na drewnianych pałeczkach. Warsztaty poprowadzi lubelska artystka Alina Gumieniak.*
27 czerwca – OzdabiaMY torby plażowe metodą decoupage

Wakacje tuż, tuż, więc czas szykować się na plaże. Zapraszamy na warsztaty na których stworzysz wyjątkową torbę plażową, poznasz techniki i sztuczki przeprowadzenia prostych metamorfoz zwykłych przedmiotów, a przede wszystkim spędzisz kreatywnie czas w miłej atmosferze. Na warsztatach będziemy pracować metodą decoupage na tkaninie: technika serwetkowa.

 

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.