Informacje różne z Lublina i regionu
 image005
   
Lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni poszukiwani do RCKiK

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie poszukuje wykwalifikowanej kadry do pracy. Lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni potrzebni są w Lublinie, gdzie dodatkowa pomoc przydaje się szczególnie w piątki, kiedy tradycyjnie zgłasza się najwięcej osób oddających krew, ale także w regionie.

Oddział RCKiK w Zamościu szuka lekarza medycyny, podobna sytuacja jest też w Białej Podlaskiej i Lubartowie. Wsparcia ze strony kadry lekarskiej wymagają także oddziały RCKiK w Kraśniku i Włodawie.W związku ze zwiększoną liczbą terenowych akcji poboru krwi potrzebni są także ratownicy medyczni, którzy będą mogli wesprzeć centrum w tym zakresie. Pracownicy będą zatrudniani na etaty, jak i umowy zlecenia.

Szczegółowe informacje, na temat miejsc pracy oferowanych przez RCKiK, znajdują się na: www.rckik.lublin.pl/oferty-pracy/. Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.