Restauracja ATRIUM

 

 

Informacje różne z Lublina i regionu

 


Widowisko teatralne
"Masza i Niedźwiedź"

28 listopada 2019 r, g. 18.30

Centrum Spotkania Kultur


 powiększ

Zawsze marzyłeś o tym, by spotkać Maszę na żywo? A chciałbyś zobaczyć wszystkich bohaterów swojej ulubionej bajki i spędzić z nimi magiczne chwile? Już niebawem będzie to możliwe!

Uwielbiani przez dzieci na całym świecie bohaterowie bajki „Masza i Niedźwiedź” po raz pierwszy w ORYGINALNYM WYDANIU na największych scenach Polski! Animaccord – twórca animacyjnego przeboju przedstawia MASZA I NIEDŹWIEDŹ. HISTORIA PEŁNA TAJEMNIC, CZYLI ŚWIĄTECZNE WIDOWISKO TEATRALNE.

Najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu! Ukochani bohaterowie, niezwykła scenografia, występy taneczne, sztuczki cyrkowe i jedyna w swoim rodzaju muzyka sprawią, że przeniesiecie się do krainy niesfornej Maszy i wiernego towarzysza jej przygód – Niedźwiedzia.

Fabuła: Masza, Niedźwiedź i ich przyjaciele zaczynają przygotowania do świąt. A ponieważ w tajemniczy sposób ze stołu i lodówki zaczynają znikać smakołyki, Masza postanawia rozwiązać tę zagadkę, występując tym razem w roli…detektywa! Zdradzić możemy tylko, że dzięki odrobinie życzliwości i dobrego serca, uda się złagodzić nawet najczarniejszy charakter.

 

 

W programie znajdą się także:

  • sztuczki na trampolinie z udziałem zawodowych żonglerów i akrobatów,

  • ekscytujące pokazy baniek mydlanych,

  • tajemnice znikających przedmiotów i pokazy iluzjonistów,

  • zawrotny pęd pociągiem,

  • wielka przemiana bohaterów,

  • wesołe tańce i piosenki w wykonaniu Maszy,

  • interaktywne zabawy z widownią i wiele, wiele innych! powiększ


powiększ


Ta ciepła, niezwykle ekscytująca opowieść spodoba się dzieciom w każdym wieku!

Czas trwania: 1 godzina 50 minut (w tym przerwa: 20 minut). Po zakończeniu spektaklu, w holu czekać będą na najmłodszych dodatkowe atrakcje: rodzinne rozgrywki, zabawy i ciekawostki związane z bohaterami bajki.

Już dziś na spotkanie zapraszają: Masza, Niedźwiedź, Śnieżuch, Profesor Niedowiarek, Świnka Różyczka, Panda, Wiewiórka, Zając, Pierwszy Wilk, Drugi Wilk i oczywiście …Święty Mikołaj!

Więcej informacji na:
https://pankoncert.pl/event/masza-i-niedzwiedz/

 

 
powiększ

 
powiększ
 
powiększ

 
powiększ

 

 
powiększ

 


 powiększ

 
Serdecznie zapraszamy!