Informacje różne z Lublina i regionu

 IKEA1-m

powiększ

 IKEA2-m

powiększ

 IKEA3-m

powiększ

IKEA rusza w region!

Sklep IKEA w Lublinie rozpoczyna akcję Przystanek Kuchnia, w ramach której odwiedzi 12 miast w województwie lubelskim. W centrum każdego z nich pojawi się specjalnie zaaranżowany niebieski kontener pełen kuchennych inspiracji. Mieszkańcy będą mogli bezpłatne spotkać się z projektantem, który pokaże im, jak wyglądałaby kuchnia IKEA w ich domu i za darmo przygotuje projekt. Wystarczy tylko się zapisać. Można będzie też przyjść, aby porozmawiać z konsultantami i obejrzeć przykładową realizację funkcjonalnej kuchni.

- Kuchnia to wyjątkowa przestrzeń, która wymaga odpowiedniej aranżacji, łączącej funkcjonalność z estetyką. Akcja ma ułatwić mieszkańcom spotkanie z naszymi projektantami oraz ekspertami aranżacji wnętrz, ale też zainspirować ich. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy w procesie planowania wymarzonej kuchni – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

W pierwszej kolejności IKEA pojawi się w Łęcznej (15 kwietnia), a następnie w Puławach (23 kwietnia). Informacje na temat dokładnych lokalizacji i terminów kontenera w każdym mieście dostępne są na www.przystanekkuchnia.pl. Każdy, kto chciałby zobaczyć jak wyglądałaby kuchnia IKEA w jego domu, będzie mógł umówić się na spotkanie i skorzystać z możliwości przygotowania bezpłatnego projektu. Konieczna jest rezerwacja na: www.przystanekkuchnia.pl. Kontener otwarty będzie w godzinach: 10:30-13:30 oraz 14:30-20:00.

Przystanek Kuchnia to także miejsce pełne ciekawych pomysłów. Osoby, które chciałyby poznać rozwiązania oferowane przez IKEA lub po prostu porozmawiać z ekspertami, będą mogły przyjść bez zapisów.
W kontenerze IKEA czekać będzie na nich konsultant, który chętnie odpowie na pytania.

W środku znajdzie się zaaranżowana kuchnia, która stanie się doskonałą inspiracją i dowodem, że nawet małe lub niestandardowe przestrzenie można urządzić tak, aby spełniały swoje praktyczne funkcje i były przytulne. Wykorzystano tu odpowiednio dobrane meble, sprzęt AGD i elementy wyposażenia z IKEA. Mieszkańcy będą mogli wejść do środka, obejrzeć kuchnie i sprawdzić jej funkcjonalność.

Terminarz:
15 - 20 kwietnia = Łęczna
23 kwietnia - 4 maja = Puławy
6 - 11 maja = Radzyń Podlaski
13 - 18 maja = Łuków
20 - 26 maja = Biała Podlaska
27 maja - 1 czerwca = Świdnik
3 - 8 czerwca = Lubartów
10 - 22 czerwca = Zamość
24 - 30 czerwca = Biłgoraj
1 - 6 lipca = Janów Lubelski
8 - 13 lipca = Kraśnik
15- 20 lipca = Lublin (Zalew Zemborzycki)

O IKEA Retail

Celem IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy dobre wzornictwo i funkcjonalne meble w przystępnej cenie. Dbamy o zrównoważony rozwój, realizując strategię People & Planet Positive.

IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. Grupa IKEA w Polsce posiada obecnie dziesięć sklepów, które w roku finansowym 2016 odwiedziło prawie 28 milionów osób.