Informacje o wydarzeniu w Centrum Kultury


Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-004 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . www.ck.lublin.pl

logock

  Hofesh Shechter Company: Grand Finale
28 kwietnia 2018, godz. 19:00
Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1

 shechter-m

powiększ

Hofesh Shechter Company: Grand Finale

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca do Lublina zawita brytyjski choreograf międzynarodowej sławy — Hofesh Shechter, który pokaże swój najnowszy spektakl „Grand Finale”.

To ambitna, niezwykle odważna produkcja z udziałem 10 tancerzy Hofesh Schechter Company oraz grupy muzyków grających na żywo. „Grand Finale” jest zarazem komiczny, melancholijny i piękny. Opowiada o świecie pełnym sprzeczności, przepełnionym buntowniczą energią i bezlitosnym dowcipem. Wykorzystując żywiołowy charakter przedstawienia, Shechter tworzy wizję upadającego świata, w nowatorski sposób łącząc muzykę na żywo, taniec i teatr.
Kompania produkuje wyjątkowe dzieła choreografa Hofesha Shechtera, wciąż przekraczając kolejne granice. Podstawą jej funkcjonowania jest zróżnicowana, międzynarodowa grupa wybitnych tancerzy. Siedziba HSC znajduje się w Wielkiej Brytanii, ale zespół występuje na scenach całego świata.

Bilety dostępne w kasie Centrum Kultury oraz online

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.