Informacje o wydarzeniu w Centrum Kultury

Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-007 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  . www.ck.lublin.pl

 logock


Spotkania i warsztaty w marcu

Marcowe spotkania i warsztaty w CK to doskonała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego, ale także zrelaksować i zrobić coś dla siebie.

Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z teatrem przygotowaliśmy spotkania w ramach Młodzieżowego Studia Teatralnego. Razem z prowadzącym — Patrykiem Pawelcem, uczestnicy będą m.in. budować swoją świadomość sceniczną, uczyć się improwizacji teatralnej i panowania nad ciałem. Na chwilę odprężenia mamy szansę podczas Akademii relaksu, czyli warsztatów ekspresji ruchowej dla dorosłych. W stan głębokiego relaksu, wyciszenia i lekkiego transu wprowadzi nas też Koncert relaksacyjny mis kryształowych. Są one wzorowane na tybetańskich misach metalowych, a wytwarzane przez nie wibracje wpływają na pracę mózgu w zakresie fal alfa i theta. Marzec to także czas prezentacji w ramach konkursów recytatorskich. Przed nami Turniej Wojewódzki XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej oraz Turniej Powiatowy 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Miłośnicy prac manualnych, projektowania i designu także znajdą coś dla siebie. Razem z „Dobrze się składa” stworzymy dekoracyjne formy origami Molecule z pięknych papierów Suska Kabsh. Twórczynie tego papierniczego biznesu opowiedzą też o swojej współpracy i procesie projektowym podczas spotkania Przyjaźń, biznes i papier – Suska & Kabsch.
Spotkamy się także z twórcami marki Jan Barba Natura, którzy poprowadzą warsztaty z robienia naturalnych kosmetyków, aby później opowiedzieć o sztuce oczyszczania skóry, znaczeniu tej czynności i wykorzystywania w tym celu naturalnych substancji podczas wykładu Zero Waste.

Bilety dostępne w kasie Centrum Kultury.

Szczegółowe informacje na temat marcowych spotkań i warssztatów dostępne na stronie internetowej CK

Serdecznie zapraszamy!