KRAINA KONIAKÓW I MISTYCZNYCH MONASTYRÓW

TERMIN: 09 - 16.09.2019
8 dniową wycieczkę oferuje

Informacje różne z Lublina i regionu

 

 

 


KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU

11 września 2019, godz. 17:30 i 20:30

Centrum Spotkania Kultur

Bilety w cenie 60-150 zł

***

Wygraj bilet!

Napisz e-mail na adres monika@lsi.lublin.pl, w tytule wpisując KMN, a w treści swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2019 r.

POWODZENIA!
***

Bilety do kupienia:
biletynakabarety.pl
kupbilecik.pl
Agencja Artystyczna KEREZA, ul. Żołnierzy Niepodległej 3/20 Lublin, tel. 730 870 676


"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?

Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).

A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.


Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.
Dołącz do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/359772431293834/


Serdecznie zapraszamy!