Informacje różne z Lublina i regionu

 

  Odkryj tajemnice Indian
w Atrium Felicity!

9-21 lutego 2019 r., 10:00-18:00powiększ


Ferie zimowe w Atrium Felicity zapowiadają się naprawdę wyjątkowo! W dniach 9-21 lutego br. centrum handlowe zabierze najmłodszych klientów w odległą podróż do Wioski Indian. Po przekroczeniu magicznej bramy trafią do świata kolorowych tipi, ogromnych bizonów, zielonych kaktusów oraz pięknych tradycji. Odkryją indiańskie tajemnice i przeżyją niezapomniane przygody!
W Indiańskim Miasteczku na dzieci i ich rodziców czeka realistycznie odwzorowany świat Indian, a w nim szereg atrakcji. Odwiedzając kolejne stanowiska, maluchy mogą zbierać indiańskie pieczęcie, walcząc o tytuł SUPER ODKRYWCY.

W tipi BARWNEGO PIÓRA wcielą się w postać słynnego Winnetou, tworząc swój własny niepowtarzalny pióropusz. W tipi SPRYTNEGO WILKA zaprojektują i zbudują indiański namiot. By poznać tajemnice snów, w tipi PIĘKNEGO SNU wykreują łapacz snów, który zabiorą do domu. Na miłośników dalekich podróży czeka także tipi INDIAŃSKIEJ BIŻUTERII, w którym – jak przystało na typowych Indian – własnoręcznie stworzą indiańskie ozdoby.

To jeszcze nie koniec historycznej przygody! W indiańskiej wiosce każdy, kto odwiedzi stanowisko KOLOROWEJ TWARZY, zyska charakterystyczne indiańskie barwy. Na małych Indian czeka także strefa DORODNYCH MUSTANGÓW i pełen emocji wielki wyścig na koniach! Spragnieni wrażeń odkrywcy zasiądą również za sterami kanu.

- Najmłodsi goście Atrium Felicity spędzą tegoroczne ferie zimowe w niezwykle gorącej atmosferze. Malownicza sceneria Dzikiego Zachodu, ogromne tipi skrywające indiańskie tajemnice i całe mnóstwo rekwizytów charakterystycznych dla epoki Indian – tym wszystkim pragniemy zachęcić małych i większych odkrywców do udziału w tej niezwykłej wyprawie, pełnej emocji i niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy na doskonałą zabawę! – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, dyrektor Atrium Felicity.

Wioska Indiańska czeka na najmłodszych klientów Atrium Felicity w dniach 9-21 lutego 2019
(z wyłączeniem niedziel niehandlowych 10 i 17 lutego) w godzinach 10.00–18.00. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Felicity można znaleźć na stronie http://atrium-felicity.pl.


***

Atrium Felicity

Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe, Ziaja i Yves Rocher. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, market elektroniczny Media Markt oraz wielosalowe kino Cinema City, które jako pierwsze w regionie posiada salę 4DX. Centrum ma dogodne połączenie z systemem dróg regionalnych i krajowych oraz zapewniony dostęp do środków transportu publicznego (dziewięć linii autobusowych). Jadąc samochodem od strony centrum miasta Klienci mogą skorzystać z bezkolizyjnego zjazdu tunelem w lewo. Do ich dyspozycji przewidziano 3100 miejsc postojowych na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.


Atrium European Real Estate Limited
Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na dzień dzisiejszy w portfolio Grupy znajdują się 34 centra i nieruchomości handlowe zlokalizowane w czterech krajach, o wartości rynkowej 2,8 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 970 000 mkw. W pierwszych dziewięciu miesiącach 2018 roku Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 135  mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.Serdecznie zapraszamy!