Informacje różne z Lublina i regionu

 
   

Fundacja Uśmiech Szczęścia ogłasza nowy nabór wolontariuszy. Poszukujemy obowiązkowych, pomysłowych i energicznych młodych ludzi, lubiących pracę z dziećmi. Poszukujemy także osób interesujących się grafiką oraz chętnych do współpracy przy kwestach.

Oprócz niewątpliwej satysfakcji płynącej z pomocy innym, otrzymasz od nas także zaświadczenie o wolontariacie oraz zdobędziesz cenne doświadczenie.

Osoby, które chciałyby zaangażować się w działania Wolontariatu zapraszamy do wypełnienia ankiety dostępnej poniżej. Wkrótce się z Wami skontaktujemy i umówimy na spotkanie rekrutacyjne na którym przedstawimy szczegóły współpracy.

Rekrutacja potrwa do końca stycznia, jednak ze względu na ograniczoną ilość wolnych miejsc, zapraszamy do wypełnienia formularza już dzisiaj.


Formularz https://goo.gl/forms/ulvsmzlVjhoL47HJ2
Masz pytanie dotyczące rekrutacji? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Potrzebujesz pomocy albo znasz kogoś kto jej potrzebuje? Poinformuj nas o tym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serdecznie zapraszamy!