Informacje różne z Lublina i regionu

   

Smaki Węglina
Premiera książki kulinarnej
19 grudnia 2018, g. 17.00

DDK "Węglin"
Wstęp wolny!


Zapraszamy na premierę książki kulinarnej pt. „Smaki Węglina”– najsmaczniejszego projektu w „Dedeku”

Rozpoczęty w 2017 roku projekt „Smaki Węglina” wieńczymy wydaniem niepowtarzalnej książki kucharskiej. To wyjątkowe wydawnictwo powstało z przepisów naszych Babć i Mam, przepisów ulubionych, z historią rodzinną w tle, i tych, do których często wracamy. Zebrane przepisy zostały opisane krótką historią oraz zilustrowane przez uczestników spotkań. Jest to publikacja bardzo osobista, ponieważ oprócz krótkich wspomnień, zawiera również stare fotografie, pochodzące z rodzinnych archiwów. W książce znajdziemy przepisy, m.in. na dania obiadowe, ciasta, pasty.

Spotkanie połączone będzie z degustacją potraw, których przepisy zostały zamieszczone w książce.

O projekcie:
„Smaki Węglina”
to najsmaczniejszy projekt w Dedeku!
Chciałabym, aby powstała książka kucharska z przepisów naszych Babć i Mam, przepisów ulubionych, z historią rodzinną w tle, i tych, do których często wracamy. Zebrane przepisy zostaną opisane krótką historią oraz zilustrowane przez uczestników spotkań, a następnie wydane w formie książkowej. Publikację przepisów chciałabym połączyć z degustacją zamieszczonych w książce potraw.
Mam nadzieję, że będziemy wspólnie uczestniczyć w tej smakowitej przygodzie, niezależnie od wieku. Z ogromnego wachlarza różnorodnych przepisów na pewno uda się stworzyć niepowtarzalne wydawnictwo.

Kontakt:Monika Spuz-Szpos, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , 81 466 59 16