Informacje różne z Lublina i regionu

   

Easy English – bezpłatne lekcje angielskiego w SKENDE


16 października w SKENDE Shopping ruszają bezpłatne warsztaty języka angielskiego. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Najmłodsi przez zabawę nauczą się obcych słówek i zwrotów - będą gry, wspólne śpiewanie i malowanie.
Wszystko pod okiem profesjonalnych lektorów ze szkoły językowej Cambridge School of English.

Zajęcia będą odbywały się w SKENDE w przestrzeni Małego Miasta (obok sklepu H&M), która powstała, aby inspirować, uczyć i pobudzać wyobraźnię najmłodszych. Na co dzień znajduje się tu oryginalny plac zabaw, w którym najmłodsi wcielając się w rolę projektantów, budują makiety miast. We wtorkowe popołudnia w godzinach od 16:00 do 19:00 to miejsce zamieni się w szkołę językową, która będzie kształcić i bawić.

- Chcemy dać dzieciom możliwość skorzystania z lekcji angielskiego, bo wiemy, że znajomość języków to umiejętność, której warto uczyć się już od najmłodszych lat. Wrodzona ciekawość, a także łatwość w przyswajaniu wiedzy z pewnością ułatwia maluchom edukację, zwłaszcza jeśli ta połączona jest z rozrywką. Myślę, że nauka w centrum handlowym ma też plusy dla rodziców, którzy czekając aż pociechy skończą lekcje, będą mogli zrobić zakupy lub załatwić najpilniejsze sprawy – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor centrum handlowego SKENDE Shopping.

Zajęcia będą odbywały się w 3 blokach lekcyjnych, rozpoczynających się o 16:00, 17:00 oraz 18:00. Nie obowiązują zapisy. Jednorazowo w warsztatach udział może wziąć grupa maksymalnie 20 dzieci. Rodzice na 45 minut będą mogli pozostawić dzieci pod opieką profesjonalistów. Aby zapewnić wysoki poziom kształcenia, bezpieczeństwo oraz komfort najmłodszych, lekcje prowadzone będą przez dwóch lektorów jednocześnie. Metoda nauczania opiera się na prostych, ale lubianych przez dzieci zabawach, które pozwalają niepostrzeżenie przyswoić wiedzę.

Współorganizatorem warsztatów jest szkoła Cambridge School of English, która od wielu lat zajmuje się organizacją kursów języka angielskiego, w tym także specjalnych zajęć dla dzieci.


Serdecznie zapraszamy!