Informacje różne z Lublina i regionu

 

W sezonie 2018/2019 wszystkie grupy bębniarskie: Małe Wielkie Bum, Kapela Dynamit, Młodzi Bębniarze i Węglin Drummers będą zaangażowane w realizację PROJEKTU MUZYCZNEGO.

Wyszliśmy z założenia, że każdy człowiek powinien choć raz w życiu wziąć udział w projekcie muzycznym. Nawet bez doświadczenia scenicznego mamy w sobie potencjał muzyczny i własną historię, którą można opowiedzieć poprzez dźwięki. Grasz na gitarze, bębnie, pianinie? Śpiewasz, rapujesz, a może piszesz teksty? Masz ochotę stać się częścią grupy, która stworzy od podstaw coś zupełnie nowego, własnego? Zapraszamy!

Celem projektu będzie zarejestrowanie utworów muzycznych w studiu nagraniowym i wydanie ich w formie wydawnictwa płytowego. Zapraszamy wszystkich chętnych, w szczególności dawnych i obecnych członków grup: Małe Wielkie Bum, Kapela Dynamit, Młodzi Bębniarze i Węglin Drummers. Wszystko zależy od chęci i zaangażowania.

Uczestników projektu obowiązywać będzie jednorazowa opłata w wysokości 40,00 zł.

Kierownictwo muzyczne: Rafał Maj i Sylwia Wójcik

Koordynacja: Mateusz Nowak i Magdalena Żelazko

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 81 466 59 16