Informacje różne z Lublina i regionu

 

Konkurs
„Tradycja w obiektywie"


 powiększ


Z okazji tegorocznych Mikołajków Folkowych pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Tradycja w obiektywie". Wydarzenie kierujemy szczególnie do miłośników i amatorów fotografii a także ludzi których pasjonuje ta dziedzina twórczości artystycznej. Zdjęcia mogą reprezentować różne gatunki tejże sztuki - reportażowe, dokumentalne, kreacyjne, artystyczne. Nie mamy specjalnych wymogów dotyczących techniki wykonywania zdjęć. Stawiamy na pomysł, kreatywność i jakość wykonania. Dajemy też pełną swobodę w interpretacji tematu – przez co spodziewany się nietypowych i świeżych spojrzeń.

„Tradycja w obiektywie" jest konkursem które ma na celu popularyzację folkloru oraz ukazanie różnych spojrzeń na kulturę tradycyjną. Jest też zaproszeniem do współorganizacji festiwalu. którego organizatorem jest Stowarzyszenie Animatorów Ruchu Folkowego oraz Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej,

Najlepsze zdjęcia będzie można obejrzeć na pokonkursowej wystawie w dniach 30.11. -2.12. 2018 podczas 28. Festiwalu "Mikołajki Folkowe", bo konkurs jest jego integralną częścią.

Nabór zdjęć trwa od 1 września do 31 października 2018 r. włącznie. Fotografie prosimy przesyłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .


Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie:http://mikolajki.folk.pl/?f=2018,inne-konkursy