Informacje różne z Lublina i regionu

   


Tratwa wspomnień
22 września 2018, g. 10.00
Czas trwania– 3h


Prowadzenie – Magdalena Franczak
Kontakt, zapisy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koszt udziału – 10 PLN

Wrześniowe spotkanie w ramach cyklu „Rodzinny Warsztat Twórczy” dotyczyć będzie przestrzennego zagospodarowania wspomnień z wakacji. Spróbujemy je zmaterializować, zamienić w trójwymiarowe dzieła sztuki, oprawić, zamknąć w pudełku z szufladką, wypleść tratwę, na której zostanie przetransportowana opowieść. Ale czy przygodę można przewieźć lub zamknąć w szufladzie?
Uczestnicy są proszeni o przyniesienie drobnych przedmiotów, fotografii, które pomogą nam uczynić prace jeszcze bardziej osobistymi.

Rodzinny Warsztat Twórczy skierowany jest do Dzieci oraz ich rodziców, dziadków, rodzeństwa, opiekunów. Działania mają charakter cykli warsztatowych. Każdy cykl otworzy nowy temat, który jest podróżą, momentami bardzo szaloną, ale niezwykle bezpieczną, odbywającą się w rodzinnym gronie. Czasem zagłębiamy się w świecie egzotycznych roślin, innym razem wsiadamy do wehikułu czasu, albo oswajamy ciemność tworząc tajemnicze miecze świetlne. Wątków jest mnóstwo, a wszystko po to, aby poczuć więź, bliskość w procesie tworzenia. Udowadniamy, że wspólnie też można owocnie spędzić czas, uruchomić wyobraźnię!