Informacje o wydarzeniu w Centrum Kultury


Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-004 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . www.ck.lublin.pl

   

Centralny Plac Zabaw — start!

28-29 lipca, godz. 12:00
plac przed Centrum Kultury / Wirydarz
wstęp wolny
Na plac przed Centrum Kultury powraca dobrze znany lublinianom projekt. 28 lipca po raz kolejny startuje Centralny Plac Zabaw — wyjątkowa przestrzeń, gdzie będziecie mogli odpocząć, spotkać się ze znajomymi i poznać ludzi, którzy pomogą Wam odkryć nowe pasje.

CPZ to alternatywa dla rutynowego spędzania wolnego czasu w okresie letnim. Ponownie odwiedzą nas artyści różnych dziedzin sztuki i animatorzy, którzy udowodnią, jak niewiele trzeba, aby zmienić nasze otoczenie. Głównym punktem w tegorocznym programie CPZ będzie strefa twórczych warsztatów. W ramach inauguracji Centralnego Placu Zabaw zaplanowaliśmy m.in. zajęcia z projektowania naklejek oraz warsztaty z tworzenia mozaiki, które pozwolą rozwijać kreatywność i zainteresowania plastyczne. Na dzieci czekać będzie specjalnie przygotowana strefa, gdzie wezmą udział w szeregu edukacyjno-sprawnościowych zabaw. Swoje najmłodsze pociechy rodzice będą mogli zostawić pod okiem wykwalifikowanych pedagogów w zorganizowanej na czas trwania wydarzeń PoCekalni. Muzyczna niespodzianka czeka na mieszkańców w Wirydarzu. Sobotni wieczór to koncert zespołu Recycling Band — jedynego w Polsce grającego na własnoręcznie wykonanych instrumentach z odpadów.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny, jednak na większość warsztatów obowiązują zapisy, które ruszyły 16 lipca.

Pełny program Centralnego Placu Zabaw — http://ck.lublin.pl/wydarzenie/centralny-plac-zabaw-2/

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.