Informacje o wydarzeniu w Centrum Kultury


Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-004 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . www.ck.lublin.pl

   

Splat!Nights zaprasza na przedpremierowe pokazy filmu "The Endless".


21 czerwca / czwartek / 19:00
28 czerwca / czwartek / 19:00

Kino Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12.

bilety: 12/15 zł


Gatunkowa hybryda i według krytyków jeden z najbardziej oryginalnych filmów tego roku, który ma wielką szansę powtórzyć sukces „Coś za mną chodzi” czy „Babadooka”. Przyprawiające o ciarki, hipnotyzujące, psychodeliczne i genialne kinowe doświadczenie.

Dwaj bracia Aron i Justin otrzymują tajemniczą, zaszyfrowaną wiadomość video. Podejrzewają, że nagranie pochodzi od sekty czczącej UFO i wyznającej kult śmierci, od której mężczyźni z wielkim trudem uciekli w młodości. Postanawiają jednak wrócić do grupy mając nadzieję, że uda im się ostatecznie zakończyć pewne sprawy. Na miejscu odkrywają, że przekonania wyznawców kultu są jeszcze dziwniejsze, niż zapamiętali.

Ku zaniepokojeniu Justina, Aron szybko ulega wpływowi charyzmatycznego przywódcy sekty. Z czasem na pustynnym obozowisku zaczynają mieć miejsce niesamowite, nadprzyrodzone zjawiska. Czy braciom uda się poznać prawdę zanim znowu uzależnią się od sekty?

Twórcami filmu są Justin Benson i Aaron Moorhead, którzy wcielają się w role głównych bohaterów.

reż. Justin Benson, Aaron Moorhead
s-f, thriller, horror / USA / 2017
1h 51min
dla widzów: 15+

Bilety do nabycia online oraz w kasie Centrum Kultury w Lublinie lub telefonicznie (możliwe rezerwacje).
Kasa czynna: pon. - pt. w godz. 10.00-19.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem, tel. 81 466 61 40.

SPLAT!NIGHTS
to pokazy najważniejszych i najlepszych współczesnych filmów z pogranicza horroru i fantastyki. To całoroczny cykl, będący częścią międzynarodowego festiwalu horroru, fantastyki i kina gatunkowego Splat!FilmFest (Lublin, Warszawa), www.splatfilmfest.com.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.