Informacje różne z Lublina i regionu

   


IKEA PO SĄSIEDZKU W NOWEJ ODSŁONIEIKEA Po Sąsiedzku -
szwedzkie, domowe miejsce spotkań przy ul. Krakowskie Przedmieście 55 od początku lipca zacznie działać w nowej, zmienionej formie. Będzie to już nie jedna, ale aż kilkaunikalnych przestrzeni, oferujących różne możliwości kreatywnego spędzenia wolnego czasu na tereniesklepu IKEA w Lublinie oraz SKENDE Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy 86-88.

IKEA Po Sąsiedzku
to pierwsza i do dziś jedyna tego typu inicjatywa IKEA w Polsce. To unikalna przestrzeń, miejsce spotkań, które zachęca do wspólnego spędzania wolnego czasu mieszkańców Lublina. Można tu wziąć udziałw licznych kreatywnych warsztatach i wieczorach filmowych, spróbować szwedzkich przysmaków oraz wypić dobrą kawę,a wszystko to w wyjątkowym, skandynawskim klimacie.


Zainteresowanie tym miejscem przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie. Liczba osób, które codziennie odwiedzają IKEA Po Sąsiedzkustale rośnie.Przestrzeń, którą dysponujemy jest obecnie po prostu za mała, dlatego postanowiliśmy się przeprowadzić.Poza tym zyskamy nowego sąsiada – centrum handlowe SKENDE Shopping -z którym razem będziemy rozwijać nasze szwedzko-lubelskie zwyczaje. Zależy nam na tym, aby w nowych przestrzeniach towarzyszyły nam te same wartości, styl życia i otwartość na innych, które znamy z IKEA Po Sąsiedzku.– mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.


Unikalne, kreatywne przestrzenie będą działały pod wspólną nazwą Po Sąsiedzku na terenie sklepu IKEA w Lublinie oraz centrum handlowego SKENDE Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy.


Dzięki przeprowadzce będziemy mogli zaoferować jeszcze więcej ciekawych i różnorodnych aktywności.Jestem przekonana, że nowe przestrzeniezyskają sympatię mieszkańców Lublina podobnie, jak dotychczasowe miejsce spotkań przy Krakowskim Przedmieściu. Na chwilę obecną nie zdradzamy jednak szczegółów, aby zachować element niespodzianki. Będziemy je stopniowo ujawniać na naszym Facebooku i stronie internetowej–dodaje Monika Kosińska.


Do czasu przeprowadzki, IKEA Po Sąsiedzku przy ul. Krakowskie Przedmieście 55 będzie działać bez zmian, czyli od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-21.00, a w niedziele od 10.00 do 20.00.


Informacje na temat IKEA Po Sąsiedzku oraz szczegółowy program aktualnych wydarzeń są dostępne na stronie IKEA.pl/Lublin/posasiedzku, na fanpage’u na Facebooku (facebook.com/IKEAPoSasiedzku) oraz na Instagramie (instagram.com/ikeaposasiedzku).


O IKEA Retail

Celem IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy dobre wzornictwo i funkcjonalne meble w przystępnej cenie. Dbamy o zrównoważony rozwój, realizując strategię People & Planet Positive.
IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. Grupa IKEA w Polsce posiada obecnie dziesięć sklepów, które w roku finansowym 2016 odwiedziło prawie 28 milionów osób.