Informacje różne z Lublina i regionu


OSM W PIASKACH WSPIERA LUBELSKI ŻUŻEL


 powiększOkręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach
dołączyła do grona firm, które w nadchodzącym sezonie będą wspierać lubelską drużynę żużlową Speed Car Motor Lublin.

OSM w Piaskach od początku swojej działalności chętnie wspiera różne sportowe inicjatywy. Tym razem firma została sponsorem kapitana zespołu – Daniela Jeleniewskiego.

Lubelski żużel to piękny sport z długimi tradycjami, któremu zawsze towarzyszą ogromne emocje i wspaniali kibice.Speed Car Motor Lublin to znakomita drużyna, która szturmem zdobywa wyżyny polskiego żużla. Cieszymy się, że w tym sezonie możemy wspierać tak utalentowanego i doświadczonego zawodnika. Jesteśmy lubelską firmą, posiadamy prestiżowy tytuł Marka Lubelskie i zawsze chętnie angażujemy się w działania lokalne. – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

To nie pierwszy raz, kiedy spółdzielnia angażuje się w tego typu działania. W poprzednich sezonach żużlowych również wspierała zmagania lubelskich sportowców.

Bardzo cieszy nas fakt, że kolejna lubelska firma chciała wesprzeć naszą sportową inicjatywę. W świecie sportu każdy sponsor jest na wagę złota.
– dodaje Aleksandra Marmuszewska, Prezes KM Cross Lublin.


W ubiegłą niedzielę odbył się inaugurujący mecz między Speed Car Motor Lublin a Orłem Łódź, w którym kapitan drużyny Daniel Jeleniewski po raz pierwszy wystąpił z logo OSM w Piaskach.

Pochodzę z Lublina, tutaj zdobywałem pierwsze doświadczenia w tym sporcie, dlatego tym bardziej jestem zadowolony, że mogę współpracować z firmą z województwa lubelskiego. Mam nadzieję, że nasza współpraca przełoży się na bardzo dobry wynik. Ze swojej strony zrobię wszystko, żeby godnie reprezentować logo OSM w Piaskach, firmy, która mi kibicuje i wierzy w sukces mój, a zarazem całej lubelskiej drużyny żużlowej. – podkreśla Daniel Jeleniewski.

 

***
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach
swoją działalność prowadzi od 1948 roku. Aktualnie zatrudnia 120 osób. Przez lata obecności w branży mleczarskiej OSM Piaski zdobyła silną pozycję, szczególnie na rynku twarogów, oraz zaufanie klientów. Dzięki starannie dopracowanej recepturze piaseckie produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz niepowtarzalny smak.