Informacje różne z Lublina i regionu

 Centrum Spotkania Kultur
20-029 Lublin

plac Teatralny 1
Tel. 81 441 56 70
Biuro:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Impresariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Moscow City Ballet – ROMEO I JULIA

16 marca 2018 r, g. 19:00

 Bilety: 125 - 175 zł

 

NAJSŁYNNIEJSZA ROSYJSKA GRUPA BALETOWA
w wykonaniu romantycznego spektaklu w MARCU w LUBLINIE!

Najlepszy zespól baletowy świata wystąpi dla Państwa ponownie w marcu 2018 roku! Grupa założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova - Golovanova przyjedzie do Polski by zagrać najromantyczniejszy spektakl, jedno z największych dzieł Szekspira – ROMEO I JULIA. Zespół tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie, zabierze polskich widzów do krainy piękna i miłości, której nie pokona nawet śmierć.

ROMEO I JULIA to ponadczasowa opowieść o miłości młodych, pięknych kochanków, Romea i Julii – członków dwóch zwaśnionych rodów: Capuleti i Montague. Zakochani zrobią wszystko, aby być ze sobą nie zważając na przeciwności losu i rodzinne waśnie. „Jak cudowna jest miłość skoro cień miłości tyle bogactwa niesie i tyle radości” – wzdychają zakochani Romeo i Julia w dramacie, który znany jest w każdym zakątku na ziemi. Już w marcu 2018 roku będziemy mieli okazję podziwiać niezwykłe interpretacje scen dramatu Szekspira, tym razem w wersji baletowej w towarzystwie przepięknej muzyki. Zapierająca dech w piersiach choreografia MOSCOW CITY BALLET pozwala wyrazić i przeżyć krańcowe doświadczenia miłości i śmierci, nienawiści i przebaczenia. Każdy ruch i gest tancerzy dopracowany jest do perfekcji, co nieodmiennie wzbudza zachwyt publiczności. Z pewnością warto zobaczyć grupę, która ukochała sobie Polską publiczność i dać się przenieść do pięknego świata tańca, miłości i marzeń.

 

***

MOSCOW CITY BALLET wprost oczarował publiczność. Każda sekunda ich występu jest warta uwagi.
A po spektaklu publiczność wychodzi z sali jak zaczarowana…


The Star

film>https://www.youtube.com/watch?v=Abe2EFvtrTc

 

BILETY:
- Kasa CSK
- www.makroconcert.pl,
- www.ebilet.pl,
- www.eventim.pl

oraz w Salonach Empik.