Informacje różne z Lublina i regionu

 
Ray Wilson -
Time And Distance Acoustic Tour

22 lutego 2018 r, godz. 19:00

Centrum Kongresowe
Uniwersytetu Przyrodniczego

ul. Akademicka 15

Bilety 95 zł:
Eventim, Biletomat, Ticketmaster, Ebilet


 powiększ

 

Agencja PW Events ma zaszczyt zaprosić na koncert Raya Wilsona w ramach promocji nowej płyty pt. "Time And Distance". Pochodzący ze Szkocji wokalista znany z zespołów Genesis, Stilskin, Cut i twórczości solowej zaprezentuje swoje utwory w wersji akustycznej w sali Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ!

Napisz e-mail wypisując w tytule RAY na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , a w treści swoje imię i nazwisko i tel. kontaktowy.
Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie!Koncerty akustyczne Raya Wilsona to niezwykle intymne spotkanie ze byłym frontmanem Genesis, to podróż, która wiedzie przez emocje, ukazując niezwykłą zdolność artysty do prezentowania utworów w bardzo poruszający sposób. Szkocki wokalista obnaża swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewnia szczególnie intymny nastrój. Dodatkowo Ray przeplata utwory opowieściami w stylu „Storytellers”, często pełnymi charakterystycznego, szkockiego humoru. Podczas tego koncertu będzie można usłyszeć przekrój twórczości Wilsona, zarówno utwory solowe jak i klasyki grup Cut, Stiltskin czy oczywiście Genesis w akustycznej odsłonie. Pojawią się także kompozycje z najnowszych albumów– „Song for a friend”, „Makes me think of home” czy „Time and Distance”. W styczniu 2018r. mija 20 lat od pamiętnego, pierwszego koncertu GENESIS w Polsce (1998r.), z tej okazji Ray Wilson zapowiedział pojawienie się paru niespodzianek podczas koncertu w postaci utworów z tamtej trasy i albumu Calling All Stations.

Ray Wilson
wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową. W 1996 roku Ray Wilson zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył będący na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych płyt Genesis album „Calling All Stations“ .

Video:


Ostatnie Wywiady: