Informacje o wydarzeniach w Warsztatach Kultury w Lublinie


Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 5a, 20-112 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; www.warsztatykultury.pl

Dołącz do Klubu Magicznej Latarni

Zgłoszenia do 24 stycznia 2018 r.

 

Magiczna Latarnia zadomowiła się w Lublinie tak dobrze, że niektórzy klubowicze rozpoczną z nami już piąty rok spotkań. Z przyjemnością powitamy naszych stałych kinomanów, ale jeśli wśród małych mieszkańców Lublina jest więcej chętnych, którzy chcą rozpocząć szczególną przygodę z kinem, to lubelska odsłona klubu serdecznie zaprasza. Już od lutego rozpoczniemy comiesięczne, bezpłatne pokazy z tak doskonałymi tytułami jak: „Dzisiejsze Czasy”, „E.T” czy „Nazywam się Cukinia”. Nie zabraknie też ciekawych przykładów z japońskiego kina niemego czy produkcji irańskich.

Projekt odpowiada na potrzeby edukacji audiowizualnej bardzo młodego widza, będąc jednocześnie wspaniałą rozrywką. Program Klubu Magicznej Latarni dostarcza najmłodszym narzędzi, dzięki którym łatwiej zrozumieć oglądane obrazy. Młodzi filmoznawcy uczą się, jak odbierać sztukę audiowizualną, dzięki czemu mogą stać się również aktywnymi i świadomymi twórcami takich przekazów.

Każdy pokaz poprzedzony jest zabawnym i pouczającym przedstawieniem oraz lekturą komiksowej broszury, które dodatkowo wprowadza w temat prezentowanego filmu.


Jak dołączyć do klubu?
Bezpłatna karta członkowska pozwala dołączyć do klubu wszystkim dziewczynkom i chłopcom w wieku od 6 do 12 lat. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w Magicznej Latarni, dostępnymi na naszej stronie internetowej. Zgłoszenia przyjmujemy od 10 stycznia za pośrednictwem formularza online do 24 stycznia włącznie lub do wyczerpania limitu miejsc.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny na naszej stronie http://www.warsztatykultury.pl/Organizatorzy zastrzegają… sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczeólnych punktów programu.