Informacje różne z Lublina i regionu

 
15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących

19 stycznia 2018 r, g. 18:00 i 20:30

Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny

Bilety: 60-80 zł

 


powiększ

 

Wygraj bilet!!!

Wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule wpisz KABARET, a w treści swoje imię i nazwisko i tel. kontaktowy.
Na zgłoseznia czekamy do 16 stycznia. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie.
Powodzenia!!!Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących
zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? –
taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić. 


Bilety :
- Kasa CSK pl. Teatralny
- sieć skepów Empik MediaMarkt

Informacje i zamówienia grupowe 77 441 05 33