Informacje różne z Lublina i regionu

 
Koncert bożonarodzeniowy
"Gwiazdo świeć, kolędo leć!"

19 stycznia 2018 r. godz. 19:00

Centrum Kongresowe
Uniwersytetu Przyrodniczego
ul. Akademicka 15


Bilety w cenie 85 i 95 zł.


 powiększ


Wygraj bilet!!!

Wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule wpisz GWIAZDA, a w treści swoje imię i nazwisko
i tel. kontaktowy.
Na zgłoszenia czekamy do 17 stycznia.
Zwycięzców poinformujemy telefonicznie.
Powodzenia!!!

Muzyczny Teatr Śmiechu zaprasza na bożonarodzeniowy koncert "Gwiazdo świeć, kolędo leć!" w Lublinie z udziałem Olgi Bończyk, Alicji Majewskiej, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza KorczaGWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ -
muzyczna podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza. Świąteczny koncert pełen radości, optymizmu, w którym każdy znajdzie dla siebie nutkę refleksji.Poza tradycyjnymi, znanymi wszystkim utworami, takimi jak "Dzisiaj w Betlejem", "Bracia patrzcie jeno", czy "Pójdźmy wszyscy do stajenki", w programie zabrzmią przebojowe kompozycje Włodzimierza Korcza z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Kejne oraz Ernesta Brylla, wszystkie w brawurowych, trzygłosowych opracowaniach.

Spektakl grany jest nieprzerwanie od prawie trzydziestu lat nie tylko na scenach polskich, ale również w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Francji i Hiszpanii. Od 1987 roku przez cztery kolejne lata powstawały programy telewizyjne, których sukces zaowocował wydaniem płyty live - Kolędy w Teatrze Stu. Ci, którzy raz poddali się urokowi atmosfery panującej podczas tego nagrania tego koncertu, do dziś nie wyobrażają sobie kolejnych świąt bez płyty, na której śpiewali - Alicja Majewska, Halina Frąckowiak i Andrzej Zaucha. Następna, równie piękna płyta z tym samym materiałem została nagrana już w składzie - Olga Bończyk, Alicja Majewska i Zbigniew Wodecki.


Dziś Olga Bończyk, Alicja Majewska, Łukasz Zagrobelny i Włodzimierz Korcz zapraszają na koncert, podczas którego zrobią wszystko, żeby przekonać Państwa, że nie ma piękniejszych kolęd, niż kolędy polskie!

Bilety do nabycia w biurze podróży Motyl
ul. Lubartowska 11, Lublin
tel. 81 444 44 22

Bilety grupowe: tel. 794 759 447, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż internetowa: kupbilecik.pl, biletyna.pl