Informacje o wydarzeniu w Teatrze Muzycznym


Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 LublinMUSICA&AMORE –

Charytatywny koncert muzyki włoskiej

17 grudnia 2017 r, g. 17:00

Teatr Muzyczny

BILETY CEGIEŁKI
do nabycia bezpośrednio w KASACH TEATRU oraz SIECI GOOUT


 powiększ

 

10 WYJĄTKOWYCH ARTYSTÓW
GOŚCIE SPECJALNI
NAJPIĘKNIEJSZA MUZYKA WŁOSKA

Bądź z nami!

#MuzykaPomagaMuzyceTrasa koncertowa Musica&Amore obejmuje występy w trzech miastach w Polsce – Warszawie (9.12, Palladium), Lublinie (17.12), Krakowie (19.01) oraz finałową galę w Rzymie (18.02). Projekt charytatywny wspiera odbudowę Instytutu Muzycznego im. Nelio Biondiegow Camerino, który został zniszczony podczas zeszłorocznych trzęsień ziemi w centralnych Włoszech – to jedna z najważniejszych placówek i instytucji kulturalnych regionu, która zapewnia edukację najmłodszym, podtrzymując rozwój regionu.

Musica&Amore to tegoroczna propozycja działań charytatywnych Fundacji Piccolo Angeli – ich koncert Kochaj AMAtrice z grudnia 2016 okazał się wielkim sukcesem i wyprzedał się w całości w przedsprzedaży. Mówiły o nim media krajowe i zagraniczne, wsparcia udzielili liczni blogerzy i duże instytucje kulturalne.


Koncert Musica&Amore to wielkie święto kultury włoskiej w Polsce – na scenie Teatru Palladium wystąpią najbardziej znani i cenieni artyści - Alberto Amati, Sergio Bettas, Franceso Chiarini, Luisa Cicirello, Martyna Kasprzyk-Peralta, Izabella Mytnik, Divianne Safo, Katarzyna Olga Smolińska oraz Jarek Wist, a także gość specjalny Anthony Peth.
Uroczysty koncert poprowadzą Lucia Pascale i Matteo Mazzucca.

Wydarzeniu patronują: Ambasada Republiki Włoskiej w Polsce, Włoska Izba Handlu i Promocji, gmina Camerino, Instytut Kultury Wloskiej w Warszawie i Krakowie, Teatr Muzyczny w Lublinie, największe we Włoszech organizacje skautowskie zrzeszające środowiska dotknięte skutkami trzęsienia ziemi – AGESCI Lazio, CNGEI, Assoraider, „Gazetta
Italia” oraz liczne media lokalne i krajowe.


Strona wydarzenia: http://bit.ly/2zWusEJ Strona projektu M&A: https://musicaeamore.com/
Organizator / Fundacja Piccoli Angeli – Antonella Chillemi, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmian repertuaru!