Informacje różne z Lublina i regionu

 

Grudniowe wydarzenia w Atrium Felicity!

 


 powiększ


Z okazji nadchodzących Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia Atrium Felicity przygotowało cykl wyjątkowych wydarzeń, które wprowadzą gości w przedgwiazdkową atmosferę. Wśród grudniowych atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci spotkają się z Muminkami i Świętym Mikołajem, a rodziny będą mogły wziąć udział w warsztatach gotowania z restauracją Olimp. W tym roku nie zabraknie również świątecznej kolejki, a w dniach 6-16 grudnia odbędzie się druga edycja Misiobrania.

Nasze myśli kierują się ku najbardziej wyczekiwanemu okresowi w roku – Świętom Bożego Narodzenia. Wyjątkową atmosferę będzie można poczuć jeszcze przed ich nadejściem
w Atrium Felicity, które przygotowało z tej okazji grudniowe atrakcje dla klientów.

Przedświąteczne wydarzenia zainauguruje „Magiczna Zima Muminków”, zainspirowana zbliżającą się premierą filmu. Atrium Felicity zaprosiło do siebie znanych i lubianych na całym świecie bohaterów bajki. 2 grudnia Muminki zawitają do centrum i przyniosą ze sobą rodzinną atmosferę. W tym dniu zaplanowano takie atrakcje, jak wspólna zabawa z Muminkami
w bajkowym lesie i domku, szkoła dekoracji i gotowania oraz konkursy z nagrodami. Jedną z nich jest wyjazd do fińskiego Moominworld! Zwycięzca zostanie wybrany spośród dzieci biorących udział w plastycznych warsztatach świątecznych kartek – autor najpiękniejszej pocztówki poleci latem wraz z opiekunem do fińskiego Naantali.

Również2 grudniarusza świąteczna kolejka, która bezpłatnie będzie wozić zarówno dzieci, jak i dorosłych po terenie Atrium Felicity. Będzie można z niej korzystać codziennie do
23 grudnia oraz między 27 a 30 grudnia, w godzinach 13.00-19.30 od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy pomiędzy godziną 10.00 a 20.00.

W niedzielę 3 grudniazaplanowano warsztaty kulinarne z restauracją Olimp. W miłej przedświątecznej atmosferze szefowie kuchni oraz zaproszeni goście, wspólnie z klientami Atrium Felicity stworzą bożonarodzeniowe menu. W tym dniu na odwiedzających centrum czekają kulinarne niespodzianki przygotowane przez Mistrza Kuchni Olimp, Andrzeja Siastałę. W programie przewidziano gotowanie na żywo, degustacje, warsztaty dla dzieci i konkursy z nagrodami. Zajęcia odbędą się w strefie restauracyjnej Atrium Felicity w godzinach od 12.00 do 17.00.


W grudniu nie może też zabraknąć tradycyjnego spotkania ze Świętym Mikołajem, który – jak wiadomo – obdarowuje grzeczne maluchy wymarzonymi prezentami. W tym roku Mikołaj odwiedzi Atrium Felicity nie tylko w dniu swojego święta, 6 grudnia od godziny 10.00. do 19.00, ale też w dniach 9-10, 16-17grudnia oraz 23 grudnia w godzinach 13.00-19.00, i rozda najmłodszym drobne upominki.

Podobnie jak w poprzednich latach, również i w tym roku Atrium Felicity organizuje wielką akcję Świątecznego Misiobrania. Dla klientów, którzy w dniach 6-16 grudnia zrobią zakupy
w centrum, przygotowano 5 000 maskotek. Osoby, które wydadzą minimum 250 zł na maksymalnie trzech paragonach (z wyłączeniem Auchan i Leroy Merlin), będą mogły odebrać uroczego pluszaka. Misie będą czekały na odbiór w Punkcie Obsługi Promocji, znajdującym się w okolicach strefy gastronomicznej.

- Na grudzień zaplanowaliśmy bogatą listę wydarzeń dla całej rodziny. Chcemy bowiem, by nasi klienci już przed nadejściem Bożego Narodzenia poczuli tę wyjątkową atmosferę. Grudzień wiąże się z kupowaniem prezentów dla najbliższych i innymi przedświątecznymi sprawunkami. Dlatego postanowiliśmy umilić ten czas odwiedzającym nasze centrum ciekawą ofertą atrakcji dla dzieci i dorosłych związanych z Mikołajkami i Gwiazdką – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, dyrektor Atrium Felicity.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń oraz oferty Atrium Felicity można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-felicity.pl.

***