Informacje różne z Lublina i regionu

   

 

NAGRODA GOSPODARCZA PREZYDENTA LUBLINA DLA MODERN-EXPO


Już po raz dziesiąty przyznano Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Lublina. Krzysztof Żuk nagrodził laureatów w pięciu kategoriach. Główna nagroda za „Obecność na Rynku Globalnym” trafiła do Modern–Expo, wywodzącego się z Lublina międzynarodowego holdingu, lidera branży wyposażenia sklepów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Oprócz Modern-Expo Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Lublina 2017 otrzymały m.in. Perła - Browary Lubelskie czy Lubella. Prezydent podkreślał, że jest dumny z lokalnych przedsiębiorców, którzy tworzą nowe miejsca pracy i budują silną pozycję gospodarczą Lublina.
- Jestem dumny z przyznania Nagrody Gospodarczej Prezydenta Lublina dla Modern-Expo. Szczególnie cieszy nas, że otrzymaliśmy ją w kategorii „Obecność na Rynku Globalnym”, bo ekspansja zagraniczna od lat jest dla nas priorytetem. Posiadamy nowoczesne fabryki w trzech europejskich miastach, wkrótce otwieramy fabrykę i centrum badawczo-rozwojowe grupy w Lublinie. Oddziały Modern-Expo funkcjonują już w Londynie, Paryżu, Dubaju, Berlinie, Moskwie czy Amsterdamie, a w planie mamy kolejne lokalizacje. Dostarczamy nasze wyposażenie do 60 krajów, a wśród naszych klientów są znane, światowe marki jak Carrefour, Auchan, Metro, Magnit czy X5 Retail Group. Miło nam, że jesteśmy doceniani nie tylko zagranicą, ale i w naszym rodzimym mieście – mówi Bogdan Łukasik, Przewodniczący Rady Nadzorczej i współwłaściciel Modern-Expo.

Modern-Expo Group
to międzynarodowy holding, lider branży wyposażenia sklepów w Europie Środkowo-Wschodniej, zatrudniający ponad 3000 pracowników. Obecnie ma 3 nowoczesne fabryki na Ukrainie i Białorusi, a w 2017 r. otworzy czwartą w Polsce. Poza siedzibą w Lublinie, firma posiada oddziały w Londynie, Berlinie, Paryżu, Amsterdamie, Moskwie i Dubaju, a swoje wyposażenie dostarcza do 60 krajów. Klientami Modern-Expo są światowe i lokalne marki m.in. Auchan, Pepsi, Carrefour, McDonald’s, Real, American Tobacco, Mars czy Żabka.

www.modernexpo.com