Informacje o wydarzeniu w Centrum Kultury


Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-004 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . www.ck.lublin.pl

  Jakub Wocial / Teatra Rampa
DREAM OF BROADWAY


22 listopada 2017r, godz. 18:00

Sala Widowiskowa Centrum Kultury

bilety: 30/40 zł, grupowe-25 zł


 powiększ


Jakub Wocial to jeden z najzdolniejszych w Polsce artystów teatru muzycznego młodego pokolenia, obdarzony wybitnym talentem, doceniany i chętnie angażowany do pierwszoplanowych ról, także za granicą. Artysta pragnie zaprosić Państwa do wspólnej podróży ścieżkami, które wiodły go w dotychczasowych latach kariery. Usłyszą Państwo fragmenty spektakli takich, jak „Upiór w Operze”, „Jesus Christ Superstar”, „Miss Saigon, „Rebecca”, „Les Miserables/Nędznicy”, czy kultowy „Taniec Wampirów”, w którym jako debiutant zdobył serca zarówno polskiej, jak i niemieckiej publiczności.

W „Dream of Broadway” zabrzmią utwory, które przez lata kształtowały artystyczną osobowość i wrażliwość Jakuba, dziś już kierownika sceny muzycznej warszawskiego Teatr Rampa oraz właściciela firmy Broadway w Polsce. Nie zabraknie również zapowiedzi kolejnych muzyczno-teatralnych wyzwań, które przed nim stoją. Artysta wystąpi ze znakomitą rosyjską pianistką Mariną Komissartchik oraz zaproszonymi gośćmi.


Więcej info:

www.dzwiekislow.pl
www.jakubowcial.pl
www.dreamofbrodway.pl

Bilety:

normalny 40 zł
ulgowy 30 zł
grupowe 25zł

Bilety można kupić online
:

https://www.tiketto.pl/Show/Description/10411


Kasa Centrum Kultury czynna:
od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00
oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.