Informacje różne z Lublina i regionu

   

„Bieg dla Niepodległej” po raz pierwszy w Puławach!W sobotę 11 listopada 2017 r, w 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy wszystkich do wspólnego radosnego świętowania na Stadion Miejski.

Chętni będą mogli wziąć udział w pierwszym puławskim "Biegu dla Niepodległej". To impreza dla całych rodzin. Przygotowane zostały trzy dystanse: główny 3 km, symboliczny: 1918 m i dla dzieci (do lat 10) 400 m. Bieg główny wystartuje o godz. 15.00.

Uczestnicy otrzymają biało-czerwone flagi, z którymi pobiegną. Na najlepszych we wszystkich kategoriach czekać będą medale oraz atrakcyjne nagrody. UWAGA! Wśród biegaczy rozlosowana zostanie nagroda specjalna, którą będzie... TELEWIZOR! Po zakończeniu zawodów organizatorzy zapraszają na pyszny bigos.

Odzyskanie Niepodległości to radosne święto. Warto obchodzić je razem. Zapraszamy zatem w sobotę 11 listopada na Stadion Miejski w Puławach!


Chętni do udziału w biegach mogą zapisywać się mailowo:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w dniu imprezy, od godz. 13.30 do godz. 14.30. Wpisowe: 10 złotych.

Organizatorami I Puławskiego "Biegu dla Niepodleglej" są: Marcin Mizera - Tygodnik Powiśla i Miejski Ośrodek Sportu i Reakreacji.

Partner: Grupa Azoty PUŁAWY, Gmina Puławy, Hotel Pikul, Restauracja Papóó

Patronat honorowy: Poseł na Sejm RP prof. Krzysztof Szulowski