Informacje różne z Lublina i regionu

Wolna Amerykanka,
czyli Wojciech Cejrowski boso do Lublina

4 listopada 2017 r., godz. 18:00

Sala Centrum Kongresowego UP
ul. Akademicka 15

Bilety w cenach: 50 zł, 55 zł, 60 zł, 65 zł
do nabycia w Internecie na portalach: kupbilecik.pl i biletos.com oraz
w kasie Kulturomaniaka (Galeria E. Leclerc, ul. Zana 19, Lublin).

 


Występ w stylu stand-upcomedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją, doskonałym poczuciem humoru i w amerykańskim stylu zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.

Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia. Po występie okazja do zdobycia autografu, zrobienia zdjęcia oraz zakupu płyt i książek.

 

powiększ


 powiększ

Wojciech Cejrowski to podróżnik, badacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy, pisarz i publicysta, należy do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie (RoyalGeographicalSociety). Od 1995 roku nieprzerwanie daje występy kabaretowe w amerykańskim stylu stand upcomedy – jeden człowiek z mikrofonem. Występował na terenie całej Polski, Kanady, USA oraz Australii, a także w ośrodkach polonijnych we Francji i Szwajcarii. Wojciech Cejrowski odwiedził czterdzieści krajów na sześciu kontynentach, autor siedmiu książek, laureat wielu nagród i wyróżnień. Zorganizował i poprowadził dwadzieścia cztery ekspedycje. Dociera tam, gdzie nie docierają inni.

Zdjęcia: www.cejrowski.com

 

Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Współpraca z mediami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .