Informacje o wydarzeniu w Centrum Kultury


Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-004 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . www.ck.lublin.pl

 

 


Most Kultury rusza pełną parą!!! >
zobacz pełny program na czerwiec 2017


powiększ

Na wszystkie wydarzenia na Moście Kultury wstęp jest wolny.
Zapraszamy!!!


Już po raz piąty startuje wyjątkowy, wakacyjny projekt, ożywiający zabytkowy most im. M. Lutosławskiego na rzece Bystrzycy. Przez trzy lenie miesiące Most Kultury poprzez swoje działania łączy różne środowiska i grupy wiekowe. Otwarty charakter wszystkich plenerowych wydarzeń: koncertów, warsztatów, pikników, wystaw, spływów kajakowych, spotkań i potańcówek przy muzyce na żywo – przyciąga co roku mieszkańców z całego miasta. Mamy nadzieję, że tak będzie i w tym roku.

Zaczynamy od przeglądu kapel Kolaże miniFestiwal. Ideą przyświecającą temu wydarzeniu jest zaprezentowanie publiczności zgromadzonej na Moście twórczości młodych kapel rodem z Lublina. miniFESTIVAL to brzmieniowy kolaż – każdy z zespołów jest zupełnie innym fragmentem, „wyrwanym” ze swojej stylistyki, ale w kontekście wystąpienia na jednej scenie wspólnie zaczynają tworzyć muzyczną całość, wzajemnie się przez to uzupełniając. Wystąpią: Vestige, Antykwadrat, 6 Billion Mirrors, Pasażer i The Fudges.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.