Informacje różne z Lublina i regionu

 

 
Czerwiec pełen wrażeń w Atrium FelicityWata cukrowa, przejazd kolejką czy niespodzianki dla najmłodszych? Czerwiec w Atrium Felicity będzie pełen atrakcji i wyśmienitej zabawy. A początek już w najbliższy czwartek, 1 czerwca!

Na najmłodszych miłośników słodkości, którzy pojawią się w Atrium Felicity w czwartek, 1 czerwca, czekać będzie kolorowa wata cukrowa. Natomiast od piątku, 2 czerwca, startuje akcja „Kolejką do lata”. W każdy weekend dzieci będą mogły przejechać się kolejką po pasażu centrum. Organizatorzy zadbali o odpowiednie wyposażenie: nie zabraknie stacji kolejowej, gdzie rozpoczynać się będzie podróż po Atrium Felicity, oraz peronu. Pod koniec przejazdu, na dzieci czekać będą niespodzianki i upominki.

- Najbliższe weekendy w Atrium Felicity upłyną pod znakiem atrakcji dla naszych najmłodszych gości. Poza słodkim poczęstunkiem w postaci waty cukrowej, zabierzemy ich w podróż kolejką. Wesoła przejażdżka będzie uatrakcyjniać zakupy naszym małym klientom aż do pierwszego weekendu lipca
– powiedziała Małgorzata Daca-Gardynik, zastępca dyrektora Atrium Felicity.


Dzieci otrzymają watę cukrową w czwartek, 1 czerwca, w godzinach 10.00-19.00, a przejazdy kolejką odbędą się w piątek i sobotę, 2 i 3 czerwca. Przejazdy będą kontynuowane przez cztery kolejne weekendy – aż do 2 lipca w godzinach 10.00 – 19.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.atrium-felicity.pl.