Informacje o wydarzeniu w Teatrze Starym

Teatr Stary w Lublinie
ul. Jezuicka 18, 20-113 Lublin
tel: 81 466 59 25
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; www: http://teatrstary.eu

Teatr Małego Widza / Warszawa

„A kuku”

23 kwietnia 2017 r, g.16:00 i 17.30

 

Bilety: 30 zł (sprzedawane są dla dzieci – opiekunowie wchodzą bezpłatnie). Bilety na spektakl można kupić tylko w kasie teatru. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
scenografia: Agnieszka Czekierda
realizacja światła i dźwięku: Michał Foltak
zdjęcia: Arkadiusz Wrzesień
występuje: Dagmara Bąk
czas trwania: 30 min + 15 min zabawy

Spektakl dla dzieci od 1 do 4 lat.

Małe, szare pudełko. Zwykłe, zwyczajne, nieciekawe, banalne i nudne. Zwykle pakujemy w nie niepotrzebne rzeczy, stoi ukryte głęboko w szafie. Strychy i piwnice też są pełne pudełek – kwadratowych, podłużnych, małych i dużych, szarych, białych, beżowych... A gdyby tak wyciągnąć je wszystkie, zapomniane, i pokolorować dziecięcą wyobraźnią, sprawić, żeby znowu były ważne i potrzebne. Gdyby zbudować z nich pociąg, rakietę albo zamek. Może można bawić się nimi jak klockami, układać i przekładać, a potem burzyć, żeby układać od początku. Może można z nich tworzyć różne światy, zbiory i konstelacje? Może można, ale czy to ma sens? Dzieci nie zadają takich pytań, bo dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Wszystko jest perfekcyjnie logiczne i wszystko ma głęboki sens. Dzieci z radością poruszają się na poziomie abstrakcji, który dla nas – dorosłych, jest niedostępny. A może jest… gdybyśmy tylko chcieli wejść do tego świata. Kto nam zabroni?

 

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.