Informacje o wydarzeniach w Warsztatach Kultury w Lublinie


Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 5a, 20-112 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; www.warsztatykultury.pl


Dołącz do zespołu Nocy Kultury 2017

Warsztaty Kultury szukają wolontariuszy!

Rekrutacja potrwa do
23 kwietnia 2017 roku.Każda Noc Kultury jest inna. Co roku Zespół Nocy Kultury we współpracy z mieszkańcami Lublina przygotowuje nowy, zaskakujący program, a wiele wydarzeń np. „Świeciuchy” na Żmigrodzie czy „Retromania” na Kowalskiej już nigdy się nie powtórzy. Tak samo będzie i w tym szczególnym roku, Wielkiego Jubileuszu 700-lecia Lublina. Jest jednak ktoś, bez kogo żadna z dziesięciu Nocy Kultury by się nie odbyła – wolontariusze. Możesz zostać jednym z nich i stać się częścią tej niezwykłej imprezy.

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w Nocy Kultury w roli wolontariuszy. Rekrutacja już wystartowała i potrwa do 23 kwietnia 2017 roku.

Wolontariusze pomagają uczestnikom w punktach informacyjnych, wspierają organizatorów przy scenach, podczas warsztatów czy pokazów. Są nieodłączną częścią tego pięknego wydarzenia. Być może Noc Kultury to twój ulubiony festiwal, może chcesz spróbować czegoś nowego, a może po prostu interesuje Cię praca przy tego typu wydarzeniach i chcesz zdobyć wiedzę w praktyce? Masz szansę przyłączyć się do Zespołu Wolontariuszy Nocy Kultury.

Zgłosić można się przez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie nockultury.pl

Tam też znajdują się najważniejsze informacje, m.in. do jakich działań poszukiwani są wolontariusze. Spotkania szkoleniowe rozpoczynają się po 7 maja (szczegóły w drugiej połowie kwietnia). Wszelkie pytania można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rekrutacja potrwa do 23 kwietnia 2017 roku.

Noc Kultury 3/4 czerwca 2017 realizowana jest w ramach Wielkiego Jubileuszu 700-lecia Lublina.
W 2017 roku Lublin świętuje Wielki Jubileusz 700-lecia lokacji miasta na prawie magdeburskim. Przeżywając wspólnie ten niezwykły rok, chcemy inspirować się naszym dziedzictwem, umacniać poczucie dumy z Lublina, a także rozwijać miasto dla przyszłych pokoleń.

 

   

Organizatorzy zastrzegają… sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczeólnych punktów programu.