Informacje różne z Lublina i regionu

   


W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania i Ekonomii, działającego na Wydziale Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, pragnę Państwa serdecznie zaprosić na jubileuszową, V Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych pt.: "Współczesne problemy zarządzania i inżynierii produkcji", która odbędzie się w dniach 18 -19 maja 2017 roku w budynku Centrum Innowacyjnego- Wdrożeniowego Nowych Technik i Technologii w Inżynierii Rolniczej, ul. Głęboka 28.

Zgłoszenie udziału w konferencji, nadesłanie tytułu i streszczenia artykułu oraz deklaracje dotyczące noclegów należy przesłać najpóźniej do dnia 30 marca 2017r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: http://sknzie.up.lublin.pl/rejestracja/

Zachęcamy również do udziału w Konferencji jako wolny słuchacz. Z kolei przedsiębiorców zainteresowanych spotkaniem z aktywnymi studentami, świadomie kształtującymi swoją przyszłość, zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach wydarzenia. Prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania i Ekonomii, poza działalnością popularno-naukową (debaty, szkolenia, konferencje, projekty, konkursy), angażuje się we wszelkiego rodzaju działania prospołeczne. Wśród naszej zbiorowości, coroczną tradycją stała się organizacja świątecznej akcji charytatywnej. Dochód ze sprzedaży naszych rękodzieł przeznaczany jest na chore dzieci. Podejmowane inicjatywy, dają nam szansę propagowania własnych idei i pomysłów, umożliwiają nam samodoskonalenie i przełamywanie wielu barier i własnych słabości. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami studenckimi, a także przedsiębiorstwami. Chętnie korzystamy z możliwości wzięcia udziału w wycieczkach, które prezentują przedsiębiorstwo od wewnątrz, co umożliwia nam nieustanne uzupełnianie wiedzy zdobywanej w czasie studiów. Dzięki prężnemu rozwojowi naszej organizacji studenckiej, uzyskujemy cenne doświadczenie i poszerzamy swoje kompetencje, m.in. o sumienność, pracowitość, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
W imieniu wszystkich członków Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania i Ekonomii zapraszam do odwiedzenia naszego profilu na facebook’u, który można znaleźć pod hasłem: Studenckie Koło Naukowe Zarządzania i Ekonomii.Przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego
Zarządzania i Ekonomii,
Anna Rodzeń