Informacje różne z Lublina i regionu

   

Tak promuje się Lublin - aplikacja mobilna!


Lublin dołączył do grona miast, które wykorzystują nowoczesne rozwiązania do promocji swoich atrakcji turystycznych i wydarzeń kulturalnych. Użytkownicy mają możliwość wyboru miejsca z poszczególnych kategorii, przeglądania polecanych tras zwiedzania oraz dodawania ciekawych miejsc i wydarzeń do swojego podręcznego planera.

W rozbudowanej bazie obok atrakcji turystycznych znalazła się baza gastronomiczna i noclegowa. Mobilny przewodnik zaprowadzi nas do zabytków, muzeów, sklepów, restauracji, odwiedzimy kina, muzea, teatry, a także odkryjemy lubelską architekturę. Aplikacja spełnia też rolę rzetelnego, na bieżąco aktualizowanego informatora o wydarzeniach w mieście, dzięki kalendarzowi z koncertami, spektaklami, wydarzeniami sportowymi oraz wieloma innymi imprezami. Przewodnik działa zarówno w trybie offline, jak i online. Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.

Aplikacja jest BEZPŁATNA, dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem android, iOS i Windows, można ją pobrać w sklepach: Google Play, AppStore i Windows Store.

Link do aplikacji: http://amistad.pl/440-Amistad-turystyczny-lublin