Informacje różne z Lublina i regionu

 Widowisko muzyczne
„TRIBUTE TO JANTAR”

1 kwietnia 2017 r, g. 19.00

Centrum Kongresowe
Uniwersytetu Przyrodniczego
ul. Akademicka 15


Bilety: 85 zł i 95 zł
(w zależności od miejsca na sali)


 powiększ

 
Z przyczyn niezależnych od organizatora koncert został odwołany.
Zapraszamy 2 kwietnia do Rzeszowa!

 

Największe przeboje Anny Jantar w nowych aranżacjach i wykonaniu Artystów „THE VOICE OF POLAND”, „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” oraz „MAM TALENT”.

TRIBUTE TO JANTAR
Animator Projektu: Aro Kłusowski, aranżacje: Krzysztof Mroziak

WYSTĘPUJĄ:
Jagoda KRET, Małgorzata NAKONIECZNA, Małgorzata BOĆ, Kamil BIJOŚ, Mateusz GRĘDZIŃSKI, Michał GROBELNY, Marek KALISZUK, Arek KŁUSOWSKI

GWIAZDA WIECZORU: Magda STECZKOWSKA

PROWADZENIE: Marek KALISZUK

 

WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ!!!

Napisz e-mail na adres monika@Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   w tytule wpisując JANTAR,
a w treści wpisując imię i nazwisko i numer telefonu.

Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2017, do godz. 18:00

Powodzenia!!!
“Tribute to Jantar”, to projekt, w którym najlepsi uczestnicy programów “The Voice of Poland”, “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz “Mam talent” śpiewają utwory Anny Jantar. Na scenie zaprezentują się m.in. Arek Kłusowski, Kamil Bijoś, Jagoda Kret, Mateusz Grędziński-zwycięzca „The Voice of Poland” 2016, a także Marek Kaliszuk, który jednocześnie poprowadzi koncert. Usłyszmy również innych wokalistów, którzy dotarli do ścisłych finałów muzycznych show.

Artyści zaprezentują na scenie swoje interpretacje utworów Anny Jantar. Piosenki przygotowywane są w zupełnie nowych aranżacjach. Podczas naszych koncertów miłośnicy Anny Jantar doznają wielu wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. Podczas widowiska jako Gwiazda Wieczoru wystąpi Magda STECZKOWSKA.


To już kolejne przedsięwzięcie Arka Kłusowskiego, który trzy lata temu zrealizował koncert ku pamięci zmarłej artystki podczas IV edycji „Rzeszowskiego Święta Wokalnego”. Ta cykliczna impreza przywraca dawne, ale jednocześnie uwielbiane przez wszystkich piosenki polskich artystów. Repertuar Anny Jantar przyciągnął w Rzeszowie tłumy widzów. Koncerty w Teatrze Capitol w Warszawie zostały wyprzedane już ponad tydzień przed wydarzeniem, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu tym wydarzeniem. Siedem wspaniałych młodych głosów wykonuje takie przeboje jak „Tylko mnie poproś do tańca”, „Nic nie może wiecznie trwać”, czy „Najtrudniejszy pierwszy krok”, a to wszystko przy akompaniamencie orkiestry na żywo - bandu pod dyrekcją Krzysztofa Mroziaka. "Tribute to JANTAR" to obecnie dopracowane w szczegółach widowisko muzyczne, które w 2017 roku zachwycać będzie publiczność z Lublina, Rzeszowa i z Krakowa.

 

 Organizator:
Edward Małek 506 55 39 37, 501 28 58 63 www.edma.art.pl
BILETY: www.teatralne.info , www.kupbilecik.pl , www.biletyna.pl.

ZBIOROWE: Tel. 506 55 39 37, 501 28 58 63 www.tributetojantar.pl , www.biletyna.pl , www.kupbilecik.pl
Biuro Organizatora: tel. 501 28 58 63, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.