Informacje różne z Lublina i regionu

 


Nauka języków nie musi być nudna!
Z językami, wszędzie jesteś w domu - pisał Edmund De Waal - brytyjski artysta. Znajomość języków obcych sprawi, że pogłębisz swoją wiedzę, a  także zwiększysz swoją pewność siebie podczas rozmowy z  obcokrajowcami. Dzięki umiejętnościom językowym poczujesz się jak w  domu będąc na drugim krańcu świata.

27 lutego
rozpoczyna się kolejna edycja  AIESEC University. Są  to  warsztaty  organizowane przede wszystkim dla gimnazjalistów, licealistów, studentów i seniorów. Zajęcia prowadzone są metodą learn by  play, czyli nauki przez zabawę.Nauczyciele to native speakerzy, którzy przyjechali z  różnych zakątków świata, by nie tylko uczyć języków, ale  także podzielić się z mieszkańcami Lublina swoją kulturą. Warsztaty są prowadzone w  języku angielskim, co nie pozwala na bierny udział w  zajęciach.

Żeby  jeszcze bardziej zaangażować naszych uczestników, proponujemy languagetours.  Kto nie chciałby wybrać się ze swoim nauczycielem na kawę lub spacer po Starym Mieście? Poprzez praktyczne użycie języka, opowiadanie historii i nietuzinkowe metody nauczania, warsztaty pomagają przełamać bariery językowe.

 W tej edycji proponujemy naukę języków: angielskiego, niemieckiego i  hiszpańskiego. Zajęcia są prowadzone w grupach maksymalnie 15 osobowych na trzech poziomach:  początkującym, średniozaawansowanym i  zaawansowanym. Dla zwiększenia komfortu nauki istnieje możliwość udziału w lekcjach indywidualnych.

Warsztaty rozpoczną się 27 lutego 2017 roku i potrwają 2 miesiące.