Informacje różne z Lublina i regionu


Fisz Emade Tworzywo


31 marca 2017 r,g. 19:00

Centrum Spotkania Kultur

kat. 1: 95 PLN, kat. 2: 75 PLN, kat. 3: 65 PLN

 

***

WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ!!!

Wyśli e-mail o treści "FISZ" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści wpisując
swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy

Zgłoszenia do 21 marca 2017

POWODZENIA!!!

***

 

 

 

Przez lata duet braci Waglewskich przyzwyczajał fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie. Ich ostatni album pt. „Mamut” był tego najlepszym przykładem. Przyniósł artystom złotą płytę oraz Fryderyka w kategorii Album roku elektronika / indie / alternatywa. Gazeta Wyborcza uznała krążek za najlepsze polskie wydawnictwo 2014 roku, a single „Pył” oraz „Ślady” utrzymywały się przez wiele tygodni na szczycie Listy Przebojów Radiowej Trójki.

W październiku ubiegłego roku premierę miał kolejny album pt. „Drony”, którego namiastką był rewelacyjny singiel „Telefon”. Teraz, po wielce udanej trasie promującej krążek, możemy ze spokojem powiedzieć: Fisz Emade Tworzywo wraca, by wystąpić w lublińskim Centrum Spotkania Kultur!


bilety: Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl , www.ticketpro.pl , www.eventim.pl , www.ebilet.pl