Informacje różne z Lublina i regionu

 

Spektakl "ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia"

27 marca 2017 r., godz. 19:00

Sala Centrum Kongresowego
Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

ul. Akademicka 15


 powiększ

WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ!!!

Wyśli e-mail o treści "ZUS" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści wpisując swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy

Zgłoszenia do 20 marca 2017

POWODZENIA!!!

 


Podobno nieszczęścia chodzą parami. Z całą pewnością ze stwierdzeniem tym nie zgodzi się główny bohater sztuki „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia”, na którego konto, po utracie pracy, zaczynają spływać liczne formy pieniężnego wsparcia: zapomogi dla samotnych matek, renty dla sierot, dodatki do czynszu, odszkodowania dla inwalidów, renty dla wdów, zasiłki macierzyńskie i kolejne coraz nowsze i coraz bardziej wymyślne. Pieniądze mnożą się jak szalone!


„ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia” to fantastyczna komedia z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle.

Na scenie wystąpi aż dziesięciu aktorów:
Dorota Kamińska, Katarzyna Pakosińska, Laura Raab, Krystyna Tkacz, Paweł Burczyk, Sambor Czarnota, Tomasz Gęsikowski, Władysław Grzywna, Emilian Kamiński i Paweł Tucholski.

Reżyserem spektaklu jest Emilian Kamiński.
 
powiększ


Okazuje się, że stworzenie kilku fikcyjnych postaci w połączeniu z błyskotliwością umysłu głównego bohatera oraz spolegliwością i oddaniem przyjaciół mogą uruchomić urzędniczą machinę przyznawania zasiłków. Usilne próby wykręcenia się ze skomplikowanej sytuacji powodują lawinę zabawnych zdarzeń, z których, zdawałoby się, nie ma odwrotu… I pomyśleć, że to wszystko z miłości do żony!Bilety na wydarzenie w cenach: 69 zł, 79 zł, 89 zł można nabyć w kasie Kulturomaniaka (Galeria E. Leclerc, ul. Zana 19),
w Internecie na portalach: kupbilecik.pl , ticketpro.pl oraz w sieciach salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

 
powiększ
 
powiększ

 powiększ