Informacje różne z Lublina i regionu


Lublin Tattoo Days 2017

8-9 kwietnia 2017

Targi Lublin
ul. Dworcowa 11

Lublin Tattoo Days 2017 to pierwsza edycja międzynarodowego festiwalu tatuażu i sztuki współczesnej w samym sercu wschodu Polski.

Targi Lublin S.A | ul. Dworcowa 11 zaskoczyły nas ogromem przestrzeni ekspozycyjnej, dzięki niej zaadaptujemy obszar płyty głównej w niepowtarzalny sposób.

Lublin to stolica wschodu, Lublin to historia, Lublin to sztuka dlatego specjalnie dla Was przygotujemy zarówno część ekspozycyjną jak i pokazową. Odwiedzając lubelską konwencje tatuażu poznacie ponad 150 artystów z Polski i zza granicy, zobaczycie wystawy prac znanych grafików i ilustratorów, kupicie wyjątkowe ubrania skrojone przez najlepszych Polskich projektantów.

W strefie Custom na pewno nie zabranie mega odjechanych rowerów czy motocykli, a toczące się na scenie konkursy poprzeplatane zostaną licznymi koncertami, performance czy pokazami mody.Sponsorzy: Ars Tattoo , Workhouse Tattoostuff, The Wildcat Collection Polska, Targi Lublin

Patronat: Tatuaż - Ciało i Sztuka, Radio Eska


Chcesz wziąć udział w konkursach na najlepsze tatuaże? Produkujesz/ dystrybuujesz sprzęt do tatuażu? Być może jesteś młodym projektantem? Jeśli czujesz klimat Tattoo Konwentu nie wahaj się ani chwili dłużej i kup swój box już dziś!!!

 


www.tattoodays.pl