Autoryzowany Przedstawiciel Scan Holiday w Lublinie

Scan Holiday - Agent Turystyczny
Biuro Licencyjne

20-072 Lublin
ul. Leszczyńskiego 17/Czechowska 42
tel./fax 81 532 09 29, 81 534 32 58

 
Z wielką przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu nasze biuro, które działa na rynku jako Agent Turystyczny (Ustawa o turystyce z dnia 29.07.1997 r.) oraz jako Agent Ubezpieczeniowy, na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej .

Jesteśmy biurem istniejącym od 1992 r. Mamy za sobą w pełni udane sezony turystyczne, o czym świadczą powracający do nas, zadowoleni klienci. Współpracujemy z Organizatorami turystyki na podstawie stałych umów. Są to kontrahenci sprawdzeni, posiadający stosowne zezwolenia i gwarancje bankowe. Jesteśmy agentem takich firm jak: Scan Holiday Travel, Rainbow Tours, Lekier, Logos Tour, Atas.

Od początku działalności staramy się jak najlepiej zadbać o to, aby nasi Klienci spędzali urlop w ciekawych miejscach i za atrakcyjną cenę. Dlatego do sprawdzonych przez nas tras dodajemy wciąż nowe kierunki i nieustannie poszerzamy naszą ofertę hoteli i apartamentów. Proponujemy wczasy i wycieczki transportem autokarowym i samolotowym jak też z dojazdem własnym. Mimo, że wiele krajów może wydawać się już "odkrytych", obiecujemy, że z nami nie będziecie się Państwo nudzić.

Duża ilość firm, z którymi współpracujemy daje klientowi możliwość wyboru imprez turystycznych najlepszych polskich biur podróży. Fachowa i miła obsługa w naszym biurze pomoże Państwu wybrać najlepszą opcję wypoczynku. Staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.


Zakres proponowanych usług
- Oferta dnia
- Last minute
- Rezerwacja
- Wczasy
- Wycieczki
- Kolonie i obozy
- Klub lastminute
- Bilety (EUROLINES POLSKA)
- Ubezpieczenia (komunikacyjne, majątkowe, turystyczne, firm)

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

więcej o Scan Holiday Biuro Licencyjne w Lublinie >>