OFERTA

Rainbow Tours S.A. z siedzibą w Łodzi
Oddział w Lublinie
Biuro Obsługi Klienta
:
20-109 Lublin ul. Królewska 2
tel.: 81 534 77 54
tel.: 81 532 59 57
fax 81 532 15 34
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 


City Tours - wycieczki autokarowe do najciekawszych europejskich metropolii. Nasze eskapady pozwolą Państwu zwiedzić najciekawsze miejsca i wspaniałe cuda architektury Paryża, Londynu czy Pragi, posmakować lokalnych napitków i jadła w Wiedniu czy Budapeszcie lub też zabawić się razem z dziećmi podczas rodzinnych wypraw do Disneylandu, Parku Asterixa czy La Vilette...

Wczasy z dojazdem własnym lub autokarowym - Dopasowując się w 100% do klienta, umożliwamy Państwu dokonanie wyboru pomiędzy wycieczkami zorganizowanymi, a tymi zaplanowanymi indywidualnie i spontanicznie. W naszej ofercie mamy dla Państwa propozycję wyjazdu na Riwierę Dalmatyńską, malowniczą wyspę Korculę, Pag, czy na Riwierę Kasztelańską. Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na własny transport, oferujemy liczne wycieczki fakultatywne na takich samych zasadach jak turyści podróżujący z nami autokarem od samego początku. Zachęcamy do wyjazdów!

Wycieczki lotnicze - Nasza oferta obejmuje wycieczki objazdowe po Grecji, Hiszpanii, Maroku, Chinach i Tajlandii, imprezy wypoczynkowe w Grecji, Hiszpanii, Maroku oraz specjalnie przygotowane wycieczki objazdowo-pobytowe, gdzie dla chętnych możemy połączyć arcyciekawy program zwiedzania z pobytem w jednym ze śródziemnomorskich kurortów.

Wycieczki rodzinne - Proponujemy Państwu aktywny wypoczynek razem z dziećmi! To wspaniałe połączenie zwiedzania i zabawy. Francuskie parki rozrywki czekają na Państwa pociechy już dziś! Bajkowy świat Efteling, EuroDisneyland, Asterix Parc lub wodne atrakcje Aquaboulevard stoją przed Państwem otworem. Dla małych ciekawskich przewidzieliśmy także zwiedzanie La Vilette - miasteczka techniki, gdzie wszystkiego można dotknąć i sprawdzić jak działa. Gorąco zapraszamy!

Zwiedzamy Europę - Wspólne podróże do najciekawszych państw Europy. Znajdziecie tu Panstwo arcyciekawe wycieczki do Włoch i Grecji - państw, które dały początek kulturze nowożytnej, eskapady do malowniczej Francji, chłodnej, ale przyjemnej Skandynawii, czy alpejskiej Szwajcarii oraz wiele innych. Dzięki naszym wycieczkom oprócz zabytków kultury obejrzycie Państwo także wspaniałe cuda natury: piękne i majestatyczne szczyty gór, przepastne jary, zielone doliny, potężne rzeki i malownicze wodospady...

Ponadto:
* Bilety litnicze
* Oferty Last Minute
* Oferty Last Second

SuperWycieczki

SuperPromocje

SuperCeny

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

więcej o Rainbow Tours S.A. >>