Biuro Podróży "OLIMP" Józef Mrozowicz

20-307 Lublin ul. Kościelna 5 / lok.4
tel./fax (81) 743-76-28
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Biuro Podróży "OLIMP" w Lublinie istnieje na rynku turystycznym od kwietnia 1992 roku.

Posiada zezwolenie nr 42/99 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych - wydane przez Wojewodę Lubelskiego, jest członkiem Regionalnej Izby Turystyki w Lublinie i posiada Polisę Ubezpieczeniową wydaną przez SIGNAL IDUNA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.. Nasi klienci ubezpieczani są przez firmę SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Specjalizujemy się w organizacji pielgrzymek i wycieczek do Włoch, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Turcji oraz na Kresy Wschodnie.

Jesteśmy organizatorami wyjazdów o bardzo bogatych i nowatorskich programach turystycznych. Służymy fachową pomocą i doświadczeniem przy realizacji pielgrzymek, wycieczek, kolonii, obozów oraz imprez wypoczynkowych.

Sprzedajemy polisy ubezpieczeniowe na wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Zachęcamy Państwa do udziału w wyjazdach organizowanych przez nasze biuro. Zapraszamy klientów indywidualnych i grupowych. Dla klientów składających zamówienia grupowe sporządzamy programy "na miarę", przewidujemy specjalne zniżki.

 

Wierzymy, że współpraca z naszym biurem zapewni Państwu
dobry wypoczynek oraz wiele miłych i niezapomnianych wrażeń.

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj


więcej o OLIMP Biuro Podróży >>