LOGOSTOUR - Biuro Turystyki ZNP
Oddział w Lublinie

20-033 Lublin ul. Akademicka 4
tel. +48 81 533 00 77
tel./fax +48 81 533 85 92
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Biuro Turystyki ZNP "Logostour" Sp. z o.o. powstało w czerwcu 1981 roku. Jest jednym z najdłużej działających biur podróży w Polsce.

Biuro prowadzi szeroką działalność, obejmującą wszystkie segmenty turystyki - od organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, wczasów i wycieczek krajowych, kursów, konferencji i podróży motywacyjnych po zagraniczną turystykę wyjazdową, która stanowi dominującą dziedzinę działalności firmy.

Wizytówką "Logostouru" są dalekie wyprawy samolotowe na siedem kontynentów. Nasze grupy docierają do najdalszych zakątków świata, obcują z tajemniczymi i egzotycznymi kulturami i ludami, poznają prawdziwy SMAK ŚWIATA. W zgodnej opinii zarówno Klientów jak i fachowców z branży turystycznej "Logostour" jest dziś największym i najlepszym w Polsce touroperatorem imprez samolotowych o tym charakterze.

Mamy w swojej ofercie także propozycje wyjazdów bliższych i na każdą kieszeń - zimą do znanych ośrodków narciarskich, latem do popularnych miejscowości wypoczynkowych oraz wycieczek autokarowych po Europie.

Możemy również poszczycić się zyskaniem bardzo ważnego dla firmy kapitału - zaufania klientów i zbudowania solidnej marki. "Logostour" jest członkiem założycielem Polskiej Izby Turystyki, a jednostki regionalne - oddziałów PIT lub regionalnych izb turystyki.

Biuro posiada zezwolenie Wojewody Mazowieckiego nr 728 na prowadzenie działalności turystycznej w zakresie organizacji imprez w Polsce, krajach europejskich i pozaeuropejskich, a wypłacalność biura gwarantuje wielomilionowy majątek własny (hotele) oraz polisa Towarzystwa Ubezpieczeń Signal Iduna S.A.

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

więcej o LOGOSTUR Oddział w Lublinie >>