LIDER TOUR - Biuro Usług Turystycznych i Edukacyjnych


20-081 Lublin ul. Staszica 18/5
tel: 81 534 30 14 ; fax: 81 743 76 47
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


22-100 Chełm ul. Lubelska 51a 
tel/fax. 82 565 44 66
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Działalność prowadzimy na podstawie Zaświadczenia o wpisie do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego nr 001 wydanego przez Wojewodę Lubelskiego oraz Zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej nr 1863 wydanego przez Wójta gminy Niemce. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez SIGNAL IDUNA Towarzystwo Ubezpieczeniowe S. A. Od 2004 roku posiadamy zezwolenie na organizację turnusów rehabilitacyjnych.

      Od kilku lat zajmujemy się również organizacją turnusów dla dzieci z rodzin wielo problemowych, ubogich, oraz  rehabilitacyjnych. Podczas pobytu dzieci nie tylko wypoczywają i zwiedzają swój kraj. Realizowany jest również program profilaktyczno - wychowawczy lub socjoterapeutyczny.

      Kolonie i zimowiska zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Ośrodki kolonijne posiadają aktualną kartę kwalifikacyjną obiektu. Profesjonalną kadrę wychowawczą stanowią; nauczyciele, studenci uczelni  lubelskich (KUL i UMCS) o kierunkach: pedagogika, psychologia i psychoprofilaktyka po odpowiednim przeszkoleniu, lekarz, pielęgniarka i w zależności od potrzeb ratownik WOPR.
      Dowodem staranności i profesjonalizmu wykonania tych usług są podziękowania od instytucji i firm.

      Zwracamy się z propozycją podjęcia współpracy i skorzystania z naszej oferty wypoczynku dla dzieci, zorganizowanej w atrakcyjnie położonych miejscowościach z bogatym programem kulturalnym i turystycznym.

Wierzymy, że zapewni ona dzieciom udany i bezpieczny wypoczynek.

Oferta LIDER-TOUR:

* Wycieczki * Sylwester * Profilaktyka
* Kolonie * Zimowiska * Ubezpieczenia
* Obozy * Work & Travel * Przejazdy

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

więcej o LIDER TOUR - Biuro Usług Turystycznych i Edukacyjnych >>