CORAL-TOUR - Biuro Usług Turystycznych

20-007 Lublin ul. Hempla 2
tel. +48 81 534-44-40
fax +48 81 534-44-49
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek od 9.00 do 17.00
sobota od 11.00 do 14.00


Coral-Tour Biuro Usług Turystycznych istnieje od 1997 roku.
Jesteśmy organizatorem wypoczynku dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.
Naszą specjalizacja są wycieczki, kolonie, zimowiska oraz wczasy rodzinne.
Wynajmujemy luksusowe autokary i busy.
Posiadamy w sprzedaży bilety autokarowe, lotnicze i promowe w każdy wybrany region świata.

Nasza oferta szkolnych wycieczek dydaktyczno - oświatowych zawiera trasy, które dzieci i młodzież wybierają najchetniej. Pragniemy aby każda impreza turystyczna była zarówno aktywnym wypoczynkiem, formą szkolnej edukacji jak i wyjątkowym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci. W związku z rosnącym zainteresowaniem wycieczkami zagranicznymi rozszerzyliśmy naszą ofertę. Na życzenie jesteśmy gotowi zorganizować wyjazd w inny wybrany region Polski i Europy według indywidualnego programu uwzględniając możliwości i zainteresowania grupy.

Spełnimy każde wasze życzenie !!! Dysponujemy doświadczoną i kompetentną kadrą przewodników i pilotów wycieczek, dobrymi autokarami zachodnich marek (NEOPLAN, VOLVO, MERCEDES, BOVA, SETRA), sprawdzonymi miejscami noclegowymi.

Zapewniamy profesjonalizm !!! Nasze długoletnie doświadczenie zdobyte przy pracy z dziecmi i młodzieżą jest gwarancją kompetencji i rzetelnej obsługi Klienta. To dzięki Waszym cennym spostrzeżeniom na przestrzeni lat zmienialiśmy się aby wycieczki stały się na miarę Państwa oczekiwań.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i chętnie wykorzystamy je w dalszej pracy. Wasze zadowolenie jest naszym sukcesem !!! Realizujemy najtańsze wycieczki w Lublinie !!!

Ceny wycieczek obejmują: transport z Lublina, noclegi o standardzie turystycznym, bilety wstępu, ubezpieczenie NW, pilota lub przewodnika, bezpłatny udział trzech opiekunów.

 

więcej o CORAL TOUR na
www.coral-tour.pl